реклама

реклама

У складі запрошеної черкаської делегації міський голова Черкас Анатолій Бондаренко перебуває у чарівному місті Руставі, яке офіційно відзначає 70-ту річницю із дня заснування. Про це мер пише у «Фейсбуці».

42158380_1876919589093647_7401116601136709632_n

– Також із колегами із різних європейських міст обговорили спільні економічні перспективи та можливе залучення інвестицій до Черкас. Приємно, що мені вдалося досягти певних домовленостей, які ми зможемо реалізувати вже найближчим часом. Черкаси завжди відкриті для партнерства та інвесторів. Окрім того, взяли участь у відкритті площі міст-побратимів, – пише Бондаренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 батьківщина 25.09.2018 08:17
таксі Лисянка-Тбілісі пробмває
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Светлана 22.09.2018 10:50
Цитую Надія.:
Не встигає своє мудре лице налаштовувати для зйомок?

Сеpьезное лицо еще не пpизнак глубокого ума...
Источник: https://millionstatusov.ru/statusy/litso.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Дональд Трамп 21.09.2018 19:34
Небось рассказал как он "активно"принимает участие в сборке и отгрузке"Атаманов"в Грузию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Светлана 21.09.2018 18:09
Дружина мера Валерія на сторінці в Instagram виклала фото себе, улюбденої на фоні лавра. Цікаво, за чий рахунок вона полетіла з толіком до Грузії? Місто почекає, поки толя з родиною розважаються за рахунок бюджету? Вже була Польща, Норвегія, Грузія і ще раз Грузія. А Черкаси продовжують перетворюватись на занедбаний колгосп.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Надія. 21.09.2018 15:43
Не встигає своє мудре лице налаштовувати для зйомок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Галина 21.09.2018 14:59
а місто до зими хто буде готувати ??? Де зниження тарифів яке обіцяв на виборах ?? сама чула і в сина відео є...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 007 21.09.2018 14:27
Ох, не знають іще ті грузини з яким "спеціалістом" вони зв'язались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 Зачарований 21.09.2018 13:37
у чарівному місті Руставі, яке офіційно відзначає 70-ту річницю

Йдеш так тротуаром по ковдобинам середмістям Черкас, від Будинку торгівлі до Дружби народів чи від бульвару Шевченка до ЗАГСу і думаєш. Не дай боже приїдуть ці грузини з чарівного Руставі і це все побачать :oops:
Чи, не дай боже, провезуть їх бульваром Шевченка від ЧНУ до Дахнівки, чи від Сєдова до виїзду на Червону Слободу