реклама

реклама

Нещодавно у дворі однієї із черкаських багатоповерхівок згоріло авто, яке належить депутату Черкаської міської ради від ВО «Черкащани» Івану Сухарькову. Основна версія слідства – підпал.

IMG_2839

Політсила вступилася за свого депутата і виступила з заявою, наголосивши, що їх не залякати і ВО «Черкащани» продовжить «боротися з криміналом».

42236130_1890031591077074_5985024664844369920_n

Заяву поширив у "Фейсбуці" заступник секретаря ради Черкаської обласної організації партії «ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віктор Беззубенко.

реклама

Коментарі  

 
+6 #10 Моня 25.09.2018 12:42
Скажите, Моня, вы верите, что у нас победят коррупцию? — Верю, Сема! Вот только меня волнует такой вопрос: раньше, при коррупции, чиновники в среднем брали за услугу по 1000 долларов, сейчас, во время беспощадной борьбы с коррупцией, берут уже по 3000. Сколько же будут брать, когда коррупция будет побеждена?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Ван Гог 25.09.2018 08:14
Найбільше кричать про боротьбу з корупцією ті хто її очолює, а головне створює для неї умови...Бариги-бандити, які розграбували країну в 90-х і думали що грошима замінять відсутність мозку і забезпечать собі за рахунок брехні та награбованого веселе спокійне життя...майже так і вийшло...але над справедливістю долі невласний ніхто...все незаконно придбане піде прахом, рано чи пізно, природній баланс буде витримано...як приклад покійний депутат що вбив дружину...смерть за смерть...куля за кулю...у кожного буде свій розрахунок...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Абориген 24.09.2018 20:40
Перебігав від юлькиних до радіка - лише вікно вибили. Побіг назад - згоріло все авто. Поки що страховка покриває. Може досить бігати? Хто зна що наступного разу згорить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #7 ЩУКА 24.09.2018 16:29
Если б не почитала коменты под под этой черкасской новостю, никогда бы не узнала - сколько на самом деле дерьма и мудаков в человеческом облике нас окружает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Классика жанра 24.09.2018 12:48
Борьба нанайских мальчиков.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Башмак 24.09.2018 09:25
Ми разом і нас не спинити

На наступних виборах їх і не треба "спиняти" а тим паче голосувати за них. Гречку беріть, улибайтесь, а голосуйте не за них.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 007 24.09.2018 09:19
Ці пишуть, що він борець з корупцією та махінаціями в міській раді, борець проти незаконного будівництва і Толя Залізяка пише, що в нього принципова політична позиція і він його повністю підтримує. Щось я вже перестаю Толю зовсім розуміти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #3 иван 24.09.2018 08:55
Одна шайка-лейка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 Робін Гуд 24.09.2018 08:36
Наступним може стати Беззуденко. Так нагло в Черкасах не крадуть.Навіть ЧЕРКАЩАНИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #1 кадри ще ті 24.09.2018 08:31
Регіонали не тонуть