реклама

реклама

На добре відомого правоохоронцям рибалку дядю Вову складено вже 27-ий акт про грубе порушення правил рибальства.

42359227_913324918862470_3188257921511194624_n

Про це у «Фейсбуці» повідомив керівник управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області Віктор Іванько.

«Доволі часто можна почути: "Ох раніше і тарань була, а зараз влада довела, що вже й риба не ловиться та й тарань не росте!" – пише Віктор Іванько. – Дядя Вова двадцять сьомий раз притягується за грубе порушення правил рибальства, гуру в даній справі, протокол пише сам без підказок, рибу вибирає, рахує (підходить до криміналу), в мішечок і хова в кущі. Досвід не проп’єш, ще може повчити патрульного, як правильно написати протокол! Дякуємо вам, дядя Вова, що виловили все маточне поголів’я та доловлюєте все те що осталося!!!»

42374415_913325428862419_8849230194385354752_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #20 kozakuvk 05.10.2018 10:15
Колоритний дядя ВОВА! З його зовнышністю поза конкурсом пройде кастинг на роль Санта Клауса (діда Мороза) та й "мастєй" не буде видно в рукавицях же!
Пропоную як відому особистість призначити на Головним Санта м. Черкас.Поставити йому хатинку на Соборній площі хай дітям листи відписує!!! А трек в уліпі замініть на в Лєсу роділась йолочка1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Любителям ШАНСОНА 26.09.2018 13:18
Цитую Пришийкобиліхві ст:
Дяде Вове респект. Чихал он на єтих недалеких инспекторов. им бы Дядю Вову поймать. А вот катера с драчами, сетками, электрикой оне не ловят. По мордам могут схлопотать.


В десятку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Пришийкобиліхвіст 25.09.2018 20:44
Дяде Вове респект. Чихал он на єтих недалеких инспекторов. им бы Дядю Вову поймать. А вот катера с драчами, сетками, электрикой оне не ловят. По мордам могут схлопотать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Любителям ШАНСОНА 25.09.2018 15:29
"Одинокий мужичок за 50" - трогательная, жизненная песня для Дяди Вовы. Этому Ив... м-у-с-о-р-у и тут не понять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 5 коп 25.09.2018 09:24
Цитую hex:
Цитую а яка точка зору юристів?:
Музика Генадія Гладкова з відомого фільму "Джентельмени удачі". Чи не є це порушенням авторського права і суміжних прав (ст.176 ККУ)?


ні, бо більше 50 років прошло з моменту виходу :)


1971 год.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 hex 25.09.2018 09:07
Цитую а яка точка зору юристів?:
Музика Генадія Гладкова з відомого фільму "Джентельмени удачі". Чи не є це порушенням авторського права і суміжних прав (ст.176 ККУ)?


ні, бо більше 50 років прошло з моменту виходу :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 квинтэссенция 25.09.2018 08:58
Цитую Рибалка-аматор:
Це ж скільки потрібно було часу, щоб викласти так рибу, і навіщо? Тільки для більшого піару.


Все довольно просто. Витя, работает на свою будущую компанию типа ВЫБЕРИ МЕНЯ КУДА-ТО, а поэтому и нарабатывает дешевый пиар на рыбной теме. Дядю Вову по-человечески жалко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Сеня 24.09.2018 21:22
Ти Іванько справжній ....анько!!!!! А РИБУ ВЖЕ ДАВНО ДО ДЯДІ ВОВИ ТВОЇ ПОПЕРЕДНИКИ ВИЛОВИЛИ)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Рибалка-аматор 24.09.2018 18:20
Це ж скільки потрібно було часу, щоб викласти так рибу, і навіщо? Тільки для більшого піару.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 а яка точка зору юристів? 24.09.2018 16:46
Музика Генадія Гладкова з відомого фільму "Джентельмени удачі". Чи не є це порушенням авторського права і суміжних прав (ст.176 ККУ)?