реклама

реклама

На ім’я мера Черкас надійшов лист від Президента ДП «Кондитерська корпорація «Рошен» із пропозицією відображення бренду «Рошен» у назві зоопарку — Черкаський міський зоологічний парк «Рошен».

1537794356-632

Мотивує корпорація масштабністю участі компанії у перетворенні звіринця.

Відповідний лист від керівництва кондитерської корпорації оприлюднив у "Facebook" депутат міської ради Андрій Куча.

42430217_1906961576036656_2199309669741101056_n

42386859_323725871537581_4039427066989379584_n

реклама

Коментарі  

 
+4 #32 Розумко 26.09.2018 20:37
А чому не обмінятись назвами з цією корпорацією, передавши їй назву "Зоопарк".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #31 007 26.09.2018 17:12
Цитую ::
"СОЛДАТ", я тебе вітаю, друже - ти влучно "бомбиш" ватанів, раз у них від твоїх слів пукани рве на красноармєскую звєзду... :lol:
Іноді аж шкода трохи руццкомірних - живе ж, ублюдочне в Україні, а хочеться у рашку. Тому і завивають на місяць і на портрет свого пукіна.

Іще один ботик. Відкрий запухлі від горілки очі. Про кацапів тут мова взагалі не йдеться, а стаття про те, що в тебе долб,,,, зоопарк забирає барига.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 ХХ 26.09.2018 16:45
Ну не зустрічав я такого мецената, який би просто так давав, а взамін нічого не брав, зробить на копійку візьме гривню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #29 СОЛДАТ 26.09.2018 16:14
Цитую ::
"СОЛДАТ", я тебе вітаю, друже - ти влучно "бомбиш" ватанів, раз у них від твоїх слів пукани рве на красноармєскую звєзду... :lol:
Іноді аж шкода трохи руццкомірних - живе ж, ублюдочне в Україні, а хочеться у рашку. Тому і завивають на місяць і на портрет свого пукіна.

Дякую,колего,за високу оцінку мого скромного внеску. :-) Не треба іх жаліти,всіх цих симпатиків скрєпних лаптєй і сєміструнних балалайок.До чого доводять іхні танці разом з напєвами ми всі добре бачимо. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #28 СОЛДАТ 26.09.2018 16:02
Цитую Соціолог:
ПЕРШИМ МУДАКОМ В ЧЕРКАСАХ Є ТИ "СОЛДАТ!" :D :D

Ти під яким ніком тут раніше на хліб заробляв "добродію"? Щось я тебе тут раніше не помічав.Та і айпішник у тебе дивний якийсь.Гюльчатай - відкрий личко.Не бійся- тут всі своі і всі знають хто чим дихає. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #27 : 26.09.2018 15:51
"СОЛДАТ", я тебе вітаю, друже - ти влучно "бомбиш" ватанів, раз у них від твоїх слів пукани рве на красноармєскую звєзду... :lol:
Іноді аж шкода трохи руццкомірних - живе ж, ублюдочне в Україні, а хочеться у рашку. Тому і завивають на місяць і на портрет свого пукіна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Прокурор 26.09.2018 14:36
Цитую Ксюша:
З чого базар? Подивіться на текст "звернення". Надруковано на малій арнаутській. З помилками ;-) :-| :-| Смішно читати резолюції лохів. :P :P За що ці "держслужбовці" отримують по 40 тисяч?

Дешева підробка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #25 Соціолог 26.09.2018 14:35
ПЕРШИМ МУДАКОМ В ЧЕРКАСАХ Є ТИ "СОЛДАТ!" :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 СОЛДАТ 26.09.2018 14:00
Цитую 007:
Єдине за що його "боїться" кацапня, то це що він перестане їм цукерки в Ліпецьку виготовляти, а так більше і не згадаю чим він їх міг налякати. А щодо "кацапська відмазка", то якраз коли в нас починают...

Ті, кого ми вибрали у владу - повні мудаки.Тут я не спорю.Починаючи з міського голови і закінчуючи президентом з верховною радою.І питання навіть не в тому, що критиків влади відразу записують у вороги.Серед патріотично настроєних украінців - більшість є опонентами і Порошенка і всіх інших.Питання в тому, що Порошенко з відомих і йому і нам мотивів вирішив розкошелитись і дати гроші на якісь зрозумілі нам речі як реконструкція зоопарку чи снайперські комплекси для ЗСУ.Ніхто не говорить що йому за це треба починати цілувати ноги, але і писати всяку бредятину в комментах також не варто.А від твоіх "добродію" комментів взагалі скрепами потягує.Так що не треба тут рядитися в овечу шкуру. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #23 007 26.09.2018 11:51
Єдине за що його "боїться" кацапня, то це що він перестане їм цукерки в Ліпецьку виготовляти, а так більше і не згадаю чим він їх міг налякати. А щодо "кацапська відмазка", то якраз коли в нас починають критикувати владу, то її ярі захисники зразу ж і піднімають репет, що це вороги тільки її бідненьку можуть критикувати, а так в нас все добре.