реклама

реклама

Депутат Верховної Ради України Сергій Рудик став першим народним обранцем, котрий підписав контракт на службу у Збройних Силах.

«Є у революції початок, нема у революції кінця», – вирішив капітан Рудик і підписав із ЗСУ контракт на службу в резерві першої черги», – написав нардеп на своїй сторінці у суспільній мережі facebook.

Як розповів нардеп, у разі повномасштабної війни він зобов’язаний прибути до певної військової частини та обійняти вже заздалегідь відому посаду.

42516215_923103757877218_6206816896268894208_n

Раніше Сергій Рудик місяць відбув на військових зборах на посаді командира взводу – старшого офіцера артбатареї.

– Оскільки я є народним депутатом та не можу піти до війська, то вибрав таку форму служби. Це дає змогу побачити усі проблеми української армії зсередини. Уже зустрічався із міністром оборони, і навіть із президентом України, вносив свої пропозиції щодо харчування, питної води, військової форми, – розповів Сергій Рудик.

Нардеп переконаний, що контракт зі Збройними Силами допоможе йому покращити умови служби для простих військових та сприятиме змінам на краще у цій структурі.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 ХХ 27.09.2018 19:28
Тепер попробуй на півтори тисячі пенсіонера прожити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 малограмотний 27.09.2018 18:26
Армія з таких "салдатів"-це і є корупція. Це своєрідний рекорд-він служив в армії і одночасно(ОДНОЧ АСНО)давав якесь інтерв'ю у ВР.На фото він теж в армійській формі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Чеширский кот 27.09.2018 12:46
Насмешил!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 toten 27.09.2018 11:11
Цитую Кидай обоз:
Цитую Не хвилюйся:
На посаду нардепа знайдуться, а ось у військо мало мало, так що покажи свій патріотизм у справі, а не для піару.

Чекаємо на передовій.

На передовой он теоретически может оказаться, как сказано "у разі повномасштабної війни". Вы этого ждёте? Да и в таком случае, по - моему подобные патриоты на передовой не окажутся, а быстренько дёрнут за бугор. Да интересно - сколько суток из месяца Рудык реально находился на сборах? 1 день - для фотосессии?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 СОЛДАТ 27.09.2018 10:55
Цікаво - хто від імені ЗСУ підписав вищезгаданий контракт?Хлопчина у войнушку награвся і пішов і далі "служити" інтересам народу? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Кидай обоз 27.09.2018 10:17
Цитую Не хвилюйся:
На посаду нардепа знайдуться, а ось у військо мало мало, так що покажи свій патріотизм у справі, а не для піару.

Чекаємо на передовій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Моня 27.09.2018 09:54
Находчивый. Новый, не дорогостоящий, ньюпатриотическ ий путь в депутаты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 А если серьезно 27.09.2018 09:16
"... контракт на службу в РЕЗЕРВІ ПЕРШОЇ ЧЕРГМ..." - это что за новая мулька у наших депутатов?

он по такому контракту получит статус бойца АТО????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Не хвилюйся 27.09.2018 06:59
На посаду нардепа знайдуться, а ось у військо мало мало, так що покажи свій патріотизм у справі, а не для піару.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 Скептик 27.09.2018 06:31
Скоро вибори?