реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко закликає депутатів міськради піти разом на перевибори. На думку мера, вони можуть відбутись разом із президентськими – навесні.

DSC_0343

Про це заявив Бондаренко під час свого емоційного виступу біля трибуни, сесії Черкаської міськради, яка сьогодні так і не розпочалася через відсутність кворуму, пише «Інфоміст».

– Громада має оцінити, як ми працювали, має сказати своє слово, – сказав Анатолій Бондаренко. – Ми вже всім набридли. Мені вже скоро дивитись в очі людям буде соромно, ми не збираємось, ми не працюємо, не ухвалюємо рішення, які потрібні громаді. Одна сторона діє, щоб було тільки гірше. Чим гірше – тим краще опозиції. Якщо не вивозиться сміття, не робляться дороги… Ви хочете дорватися невідомо до чого, немає там нічого солодкого. Хто хоче – йдіть поряд і працюйте.

Фото: Інфоміст

реклама

Коментарі  

 
+7 #20 Іди ти в...Лисянку! 29.09.2018 16:59
Якби мав хоч трохи совісті - йому вже давно було б соромно перед людьми. А так це цинчне *** тільки розказує, що "скоро" не зможе дивитися людям у очі. :-x
Якась дивна закономірність: Лисянка відригує на Черкаси то Бондаренка, то Вельбівця, а нікого путнього ще ні разу не делегувала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Верник 28.09.2018 16:42
Цитую Бонд:
!

А тобі "Верник" не соромно, що на державній службі "наколядував" мільйон баксів? 8 земельних ділянок і 5 хат? Скоро здохниш від жовчі і ІІ група інвалідності не спасе! :D :D :D :D
Таке шось ляпнув, як у воду пер..в. У мене тільки 4 хати :lol: :lol: А здохну хіба після тебе, і, правильно, збирай гроші на інвалідність, вас скоро від корита попруть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #18 Верник 28.09.2018 15:25
Цитую Мойша:
Та я вас умаляю. Одарычу 9 лет было не соромно и сейчас распинается какой он классный мер был. А фактически убил город, как областной центр, превратив в пгт и разруху.
Черкасци терплячи.

Так, благодаря косякам Одарки, Толя и в кресло влез. Ну это ненадолго.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Верник 28.09.2018 15:24
Во, банда мінусувати почала)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #16 Бонд 28.09.2018 15:17
Цитую Верник:
А за швондерів, яких ти поназначав на посади і які по 40 тис. отримують не соромно??? За бульвар Шевченка навпроти педінститутуу не соромно?? За Мельника , який завдяки пляжним муткам Лєксуса купив??? ... ти!

А тобі "Верник" не соромно, що на державній службі "наколядував" мільйон баксів? 8 земельних ділянок і 5 хат? Скоро здохниш від жовчі і ІІ група інвалідності не спасе! :D :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Верник 28.09.2018 14:59
А за швондерів, яких ти поназначав на посади і які по 40 тис. отримують не соромно??? За бульвар Шевченка навпроти педінститутуу не соромно?? За Мельника , який завдяки пляжним муткам Лєксуса купив??? ... ти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Гурентий 28.09.2018 13:44
Цитую радуцький:
соромно ему дивитись в очи ииуда проходимец а у людей отжимать землю для брата
в сосновке и газовые заправки по всему городу незаконные не соромно не

Молодец, братан! Продолжаешь наше дело. Приходи, угощу рыбкой! :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 радуцький 28.09.2018 12:33
соромно ему дивитись в очи ииуда проходимец а у людей отжимать землю для брата
в сосновке и газовые заправки по всему городу незаконные не соромно не
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Мабуть наврочив Міхо 28.09.2018 09:54
25.09.2017
Міхеіл Саакашвіві у прямому ефері на «NEWSONE» зазначив, що знаходиться поряд із найкращими міськими головами України, зокрема, із міським головою міста Глухова Мішелем Терещенко та Черкас Анатолієм Бондаренком.

28.09.2018
Мэр Глухова Мишель Терещенко решил досрочно сложить свои полномочия из-за непосещаемости депутатами заседаний, передает "Украинская правда".
"Завтра буду писать заявление об увольнении с должности городского главы, а в понедельник буду делать пресс-конференцию в Киеве", – сказал Терещенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Ну вылитый, 27.09.2018 23:16
вылитый прадед воевававший!
http://cdn.allfun.md/2014/02/11/19/52fa606c44310.jpg