реклама

реклама

Сьогодні виконком затвердив порядок надання подарункових наборів з дитячими речами першої необхідності мешканцям м. Черкаси при народженні дитини, повідомляють у міськраді.

42920464_302359957246950_5051585880372805632_n-e1538464195335

Доповідаючи з цього питання, директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Олег Гудзенко пояснив, що зазначений порядок визначає механізм надання за рахунок коштів міського бюджету подарункових наборів з дитячими речами першої необхідності мешканцям м. Черкаси при народженні дитини.

Гранична вартість подарункового набору не може перевищувати дві тисячі гривень.

Подарункові набори видаються при народженні дитини одному з батьків, які постійно проживають з дитиною, та місце проживання яких зареєстровано у м. Черкаси.

Для отримання подарункового набору один з батьків дитини, місце проживання якого зареєстровано у м. Черкаси, протягом 3 місяців з дати народження дитини звертається до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради та подає такі документи:

- заяву на ім’я директора департаменту про видачу подарункового набору;

- оригінал та копію документу, що посвідчує особу, довідки про присвоєння йому номера платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

- оригінал та копію свідоцтва про народження дитини.

У 2018 році подарункові набори видаються дітям, народженим після затвердження цього порядку.

Водночас Олег Гудзенко зауважив, що головним розпорядником коштів, передбачених у міському бюджеті для придбання подарункових наборів, є департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

Придбання товарів, що входять до складу набору, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету в межах затверджених асигнувань та з урахуванням вимог Закону України «Про державні закупівлі».

Під час вибору товарів, що входять до складу подарункового набору, перевага надається товарам вітчизняного виробництва.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #13 Таракан 03.10.2018 11:26
Или очень недалекие или очень вороватые.
Пункты 1, 3 и с 6 по 9 пригодятся родителям и ребенку годам так 4 или даже 6, а не при рождении.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Біло-бай 03.10.2018 10:39
Цитую Чорнобаївець:
харе флудити в коментах.
Нормальний Подарунок.

Якийсь ти вибірковий у коментах, чорноротівець: Трахтемирів і Гімн України ромською мовою - то це тобі "непатріотично", а шароварна ідея впарювати вишиванки у ці набори - "саме то"? :lol:
Чьїх будєш, зальотний з-за Дніпра: може, ти не стільки з Чорнобая, як з Васютинців? ;-)
Скажи чесно: Опоблок чи "Батьківщина"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #11 Чорнобаївець 03.10.2018 08:43
харе флудити в коментах.
Нормальний Подарунок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Свобода 03.10.2018 08:12
Цитую Семен:
Оце Свобода втюхнула! Такого "перла" і першого квітня не побачиш :D :D .Ботнар - великий..... раціоналізатор-моралізатор. Приз - в студію!! :D



Ну залежались на складі сорочки та диски з книжками, то не викидать же?! А Юрко наш придумав!!! Щей окрмий відділ патриотичний в департамент освіти втюхав! А що, зарплата достойна, треба своїх Свободівців попрацевлаштову вати. Скорож виженуть, то будуть ділитись зарплатою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 відповідь Linam 03.10.2018 05:42
Як ми дозволяємо, так чиновники себе і ведуть. Джерелом влади є народ. Спочатку треба змінити себе, а потім братись за чиновників! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Гроші 02.10.2018 19:40
Цитую lina:
КРАЛИ І БУДУТЬ КРАСТИ...І ПІДГУЗНИКИ НЕ ЗУПИНЯТЬ))))
https://ukr.segodnya.ua/ukraine/s-1-sentyabrya-v-roddomah-ukrainy-nachnut-vydavat-bebi-boksy-opublikovan-sostav-korobki-1163119.html

Ого! Отже в коробці має бути не 8, а 24 предмети: підгузники, одяг, матрас, 2 ковдри, 4 пелюшки, рушник, засоби гігієни, манікюрні ножиці, термометр тощо. Куди ж воно все поділося? Усушка-утруска?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 lina 02.10.2018 16:58
Цитую Семен:
Оце Свобода втюхнула! Такого "перла" і першого квітня не побачиш :D :D .Ботнар - великий..... раціоналізатор-моралізатор. Приз - в студію!! :D

Предмети першої необхідності Цитую Петро Бампер:
Олійкою помазав, присипкою посипав, включив колискових, одів у вишиванку і сидиш радієш. Натягнув собі підгузників від держави, ну радість стримати ж треба!

КРАЛИ І БУДУТЬ КРАСТИ...І ПІДГУЗНИКИ НЕ ЗУПИНЯТЬ))))
https://ukr.segodnya.ua/ukraine/s-1-sentyabrya-v-roddomah-ukrainy-nachnut-vydavat-bebi-boksy-opublikovan-sostav-korobki-1163119.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Юрко 02.10.2018 16:45
Цитую иван:
Диски-это круто!!!Добавте еще свои фото :lol:

Зараз цим займаюсь - після фотосесії додамо до списку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Семен 02.10.2018 16:40
Оце Свобода втюхнула! Такого "перла" і першого квітня не побачиш :D :D .Ботнар - великий..... раціоналізатор-моралізатор. Приз - в студію!! :D