реклама
Програма навчання депутатів
Нещодавно оприлюднено результати показників фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад (665 ОТГ)  всієї України та по кожній області за І-ше півріччя 2018 року.  Аналітику провели експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні  (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»).

показник1

Здійснили аналіз у розрізі чотирьох показників, які характеризують фінансові аспекти діяльності об’єднаних територіальних громад:  власні доходи на одного мешканця, динаміка надходжень місцевих податків, рівень дотаційності бюджетів, питома вага видатків на утримання апарату управління.

показник2

Тож аналізуючи результати громад Черкаської області Шполянська міська ОТГ посіла четверте місце у рейтингу показників з власних доходів на одного мешканця – 2843,2 грн та почесне перше місце у рейтингу видатків на утримання апарату управління – всього 8,8% від суми власних доходів загального фонду.

показник3

У загальноукраїнському рейтингу (по всім чотирьом показникам) Шполянська громада зайняла 17 місце серед 87 ОТГ своєї групи (по кількості населення більше 15 тисяч).

«Наша громада фінансово успішна та спроможна, але ми не зупинимося на досягнутому та й надалі працюватимемо на повну, щоб вона невпинно процвітала! Пишаймося разом нашими спільними досягненнями!» – зауважують у Шполянській міській ОТГ.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама