реклама
Програма навчання депутатів
Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, а саме заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

630_360_1484151355-3896 Досудовим розслідування встановлено, що жителька Драбівського району, перебуваючи на обліку в управління праці та соціального захисту населення Драбівської РДА Черкаської області, як одержувач державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім'ї, володіючи двома квартирами та як наслідок не маючи права на виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, умисно подавала до управління праці та соціального захисту населення Драбівської РДА Черкаської області заяви про призначення допомоги з інформацією про відсутність власності чи володіння другої квартири (будинку), чим незаконно отримала бюджетні кошти на загальну суму майже 30 тис. грн.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до Драбівського районного суду та вказаній особі загрожує покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Золотоніська місцева прокуратура

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама