реклама
Привітання від міського голови
реклама
Третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя притягла до дисциплінарної відповідальності суддю Придніпровського районного суду міста Черкас Світлану Позарецьку.

327237 Про це йдеться на сайті Вищої ради правосуддя.

До неї вирішено застосувати дисциплінарне стягнення у вигляді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця.

«Розглянувши дисциплінарну справу, відкриту за скаргою ПП «Шора» та обслуговуючого кооперативу «ЖБК «Престижний», поданою через адвоката Новіка В.І., притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Придніпровського районного суду міста Черкас Позарецьку Світлану Михайлівну та застосувати до неї дисциплінарне стягнення у вигляді догани  з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця», – йдеться в рішенні.

За інформацією «Дзвону», ПП «Шора» – це компанія, яка мала намір забудувати землі поблизу пляжу «Живчик» у Черкасах. Підприємство погодило у всіх інстанціях детальний план території, який дозволяє будувати житлові будинки від вантажного порту до вул. Сержанта Жужоми в мікрорайоні Митниця, тобто на намитих ще в радянські часи землях, які так і не були освоєні. Детальний план передбачав, окрім житлової забудови, цілу низку закладів інфраструктури, дитячі садочки і навіть спортивний комплекс, а також велику пішохідну зону, з’єднання острова навпроти «Живчика» із узбережжям намитою косою із велодоріжками та облаштування набережної для човнів та яхт-клубу на самому острові. Утім, церез чвари між таборами мера Анатолія Бондаренка та Олександра Радуцького у міській раді цей детальний план згодом було скасовано.

Водночас, ПП «Шора», на землі якого здійснюється одна із спірних забудов, звернулося до суду, і в грудні минулого року Соснівський суд визнав рішення депутатів про скасування ДПТ неправомірним.

Міська рада звернулася в апеляційну інстанцію. Однак 9 січня цього року мер Бондаренко відкликав апеляційну скаргу до Київського апеляційного адмінсуду по цій справі.

Окрім цього, за фактами порушень під час розробки детального плану цих територій відкрито кримінальне провадження. За даними слідства, директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міськради Артур Савін і головний архітектор Віталій Чернуха неправомірно надали містобудівні умови та обмеження забудови ділянок вже згаданому ПП «Шора» та ПП «Інвестиційно-будівельна компанія «Будгарант», пише Варвара Горова у виданні «Дзвін».

реклама

Коментарі  

 
+1 #4 Андрій 10.10.2018 09:55
Верховний суд України залишив рішення судді Позарецької без змін! Питання - за що догана?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Черкащанин 07.10.2018 17:21
Дуже серйозне покарання...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Гроші 07.10.2018 11:46
Позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом аж одного місяця - яке неймовірно жорстке покарання! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Дональд Трамп 07.10.2018 09:39
А стройка полным ходом идет,дорогу проложили только по этой причине.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама