реклама

реклама

43189027_977562475762151_4832875412537212928_n Під час сьогоднішньої прогулянки з сім’єю на березі Дніпра черкаський нардеп Олег Петренко подискутував із перехожою, яка вважає, ніби він «від’їв харю» і «жирує».

Про це народний депутат написав у «Фейсбуці».

«Влаштували сьогодні невеличкий родинний релакс біля Дніпра в районі Пушкінського пляжу, – розповів нардеп. – В якийсь момент поруч проходила в жіночка-пенсіонерка, достатньо голосно говорячи телефоном. Коли наблизилась дуже близько, чую частинку її слів: "От оцей народний депутат Олег Петренко, бачила його по телевізору, від'їв харю, як і всі, жирують там". Не втримався, встаю і кажу: "Шо ж ви таке кажете, ну який же я товстий і мордатий? Дивіться, наче стрункий для своїх 45-ти років")). Вона повертається до мене, рука з телефоном падає разом зі щелепою))). Зі здивовано круглими очима дивиться кілька секунд. Ступор...»

За словами депутата, він «добрих 15 хвилин» говорив із жінкою, яку, як виявилося, звали Зінаїдою Михайлівною, «про непросте життя». Вона виявилася достатньо політично підкованою. Зійшлися, зокрема, на тому, що депутат «не такий уже й мордатий та жирний, але пресик підкачати таки треба».

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Чого ти сказився? 08.10.2018 11:54
Цитую Ван Гог:
«Влаштували сьогодні невеличкий родинний релакс біля Дніпра в районі Пушкінського пляжу, – розповів нардеп. – Охреніли зовсім, у пенсіонерів пенсія 1200 грн. а депутати власштовують бавляться...ну займаються вцілому х..нею...живуть прекрасним життям

А в тебе, "Ван Гог", не вистачає грошей на те, щоб у вихідний день дійти до "Пушкінського" пляжу і купить собі пива, а дітям - мороженку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Юрій 08.10.2018 11:08
Красиво сказала
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Ван Гог 08.10.2018 09:22
«Влаштували сьогодні невеличкий родинний релакс біля Дніпра в районі Пушкінського пляжу, – розповів нардеп. – Охреніли зовсім, у пенсіонерів пенсія 1200 грн. а депутати власштовують то релакси то в спортзалах бавляться...ну займаються вцілому х..нею...живуть прекрасним життям, не думаючи про все погане...Невже так повинно бути??? Який релакс, який спортзал, сволото, дати вам наші пенсії тоді б були б ми рівними, а так...і мордаті ви і жирні і на свиней схожі...брехуни...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 S And M 08.10.2018 09:08
єто настоящий хазяин вашей убогой жизни.Цей пецик прорюхав на чому можна виєхать сегодня в убогих черкассах и,оказался первым среди таких же уродов как он сам.
А все остальные лошары неуспели и завидуют этому чудному парню.Увесь час був то заступником то кeрiвником а тут раз и 1998 — бухгалтер кооперативу «Агат»(мабуть грошi до рук почали прилипати).Та и з початку війни на Донбасі долучився до батальйону спецпризначення МВС.Як це? Gристав як син полка,чи як воспитанник оркестру.Награжден ювилейной медалью по аналогии с ювелейной медалью "100 лет со дня рождения ленина".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Ох 07.10.2018 22:07
Стібеться....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Тетка 07.10.2018 12:52
не права он "мордатый",но еще не"жирный".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Реаліст 07.10.2018 12:23
А чи була та "жіночка-пенсіонерка"? Чи просто треба було фотку на фоні корабликів виставить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 ХХ 07.10.2018 09:03
Та на їх місці, взагалі має бути соромно людям на очі показуваться. Те до чого вони довели країну і її народ, не підлягає ніякому поясненню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 СУ 07.10.2018 08:51
ЗВИЧНА ДЕПУТАТСЬКА "ОСОБЬ".ЖИРУЄ,ПРОГУЛЮЄ ЗА НАРОДНІ КОШТИ І КОХАЄ СЕБЕ "ЛЮБИМОГО".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Карлсон вернулся 06.10.2018 23:42
Просто мужчина в полном расцвете сил ,умеренно упитанный и прекрасно воспитанный,-ВЛЮБИЛСЯ!!! Наверно,во фрекен Бок- с ней еще вполне можно побаловаться плюшками...