реклама
Програма навчання депутатів
Член політради міської організації Блок Петра Порошенка, депутат облради кількох скликань Любов Майборода каже, що нинішня акція в Черкасах під стінами прокуратури є найбільш велелюдною за останні півтора роки, хоча через негаразди, що є в Черкасах, на мітинги слід було виходити раніше.

Про це вона заявила на мітингу.

43462872_1021886904649226_3306794161272782848_o

– Зараз у місті колапс. Практично припинене бюджетне фінансування, що йшло за наслідками сесії 22 серпня. Але ж початок цього колапсу був три роки тому, коли нинішній депутат міськради Олександр Радуцький ініціював переворот і імпічмент тодішньому меру Сергію Одаричу. Тоді обов’язки міського голови виконував Віктор Білоусов, а фактично керував міською радою Радуцький. Потім були дострокові вибори, коли виграв Одарич, але змушений був поставити Радуцького секретарем. Потім Радуцький програв Бондаренку на виборах і знову почав колотити… – заявила Любов Майборода.

Політик також згадала про п’ятьох відсторонених від роботи депутатів.

– Як на мене, це страшенне порушення прав. Бо депутати не чинили якихось злочинів, не вбивали, не брали хабарі. І фактично їх за ініціативою Радуцького вивели з депутатства лише через те, що вони якось не так голосували. Вважаю, що ці депутати мають бути поновлені, а своє слово має сказати голова ОДА Юрій Ткаченко, – зазначила Майборода.

Проектом резолюції мітингарі вирішили доручити фракціям «Свобода» і «Батьківщина» підготувати звернення про припинення повноважень прокурора області Сергія Овчаренка. Друге питання –звернутися депутатському корпусу до голови ОДА як представника гаранта Конституції втрутитися в ситуацію з міським бюджетом.

– Він має розібратися з депутатами від блоку Петра Порошенка, які блокують бюджетний процес, – каже Майборода. – Бо матимемо проблеми з бюджетними виплатами в місті вже цього тижня.

реклама

Коментарі  

 
+3 #7 флорист 09.10.2018 09:47
Кремлівський ****** в особі Кузляєва, Радуцького, Згибнова пані Любов не зрозуміти - чого ця жінка хоче? Заздрість розпирає. :P КОГО ЩЕ ЧЕРКАЩАНИ ЧОТИРИ РАЗИ ОБИРАЛИ ДЕПУТАТОМ ОБЛРАДИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 ЛЮБИБОЖЕПРАДУ 08.10.2018 21:15
... при всих владах баба люба...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Любов Майборода 08.10.2018 18:39
Звертаюсь до представника Президента в Черкаській області Юрія Ткаченка. ВИ ПРИЗНАЧАЄТЕСЬ, а не обираєтесь, щоб бути довіреною особою президента по регіону, що передбачає розв`язання локальних конфліктів, які виникають внаслідок недосконалості системи управління. Посилатися на суди, прокуратуру, рішення ради безумовно потрібно. Але якщо ці важелі не працюють, то саме представник президента має їх розрулювати заради забезпечення стабільності та сталого розвитку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 [email protected] 08.10.2018 17:24
Білоусов був самим порядним керівником у Черкасах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Варич 08.10.2018 16:57
Налили Матюші 300 г - і клацнув 5 депутатів! Отак
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Анастасія 08.10.2018 16:48
Пані Любов, скажіть Юрію Ткаченку - пора виходити з підпілля :sigh: . Інакше Радуцький і компанія вкінець дискредитують Порошенка. Коли зупиняться тролейбуси - винуватий буде Порошенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Не платить внески 08.10.2018 16:32
Л.М. ніде не платить внески а тому більше 2 місяців по статуту вона там не була. Коли була в БЮТі її теж за не сплату внесків виключили. Круговорот в 2008 році А.Б. позбавляв депутатського мандату Л.М. в боротьбі за голову фракції БЮТ в Черкаській обласні раді. Парадокси а наразі ВОНА бореться за НЬОГО, щоб ВІН її нагородив орденом Святого Лисянця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама