реклама
Програма навчання депутатів
У понеділок, 08.10.2018, Черкаською місцевою прокуратурою, у співпраці з Управлінням захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, повідомлено про нову підозру міському голові м. Черкаси у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для юридичної особи, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам) Кримінального кодексу України.

images_4(22)

Досудовим розслідуванням установлено, що підозрюваний, будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування, в липні 2017 року підписав і скерував до суду лист про відкликання апеляційної скарги в господарській справі за позовом Черкаської міської ради до приватного підприємства, яке займається будівництвом, про стягнення заборгованості у зв’язку з невиконанням зазначеним підприємством умов договору оренди щодо строків початку будівництва та розірвання договору.

На підставі вказаного вище листа Київським апеляційним господарським судом апеляційну скаргу Черкаської міської ради залишено без розгляду, що унеможливило стягнення з орендаря заборгованості в бюджет міста.

Указаними діями міського голови спричинено тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам в особі Черкаської міської ради у вигляді недоотриманих доходів загальним фондом бюджету міста Черкаси в розмірі більш як 447 тис. грн.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, а також проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження всіх обставин кримінального провадження та прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #3 Антонио 09.10.2018 22:45
Цитую Громада:
Нічого ці прокурори з міським головою не зроблять. Виключно депутати голосуванням.

Время покажет....
Кому власть дают тот слаб...сильные власть берут сами
Однако...
Власть переменная величина...
Сегодня прокурор «Батькивщину»....завтра «Батькивщина» прокурора....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Юрочка 09.10.2018 07:20
Ну что за дебилизм наших правохранителей - чистейший пример хозяйственно-гражданско-правовых отношений превращать в уголовное дело.

Да с таким подходом любого директора комерческого предприятия за невыполнение догворных обязательств и не подачу иска в суд можна обвинить в убытках.

Давайте возбудим дело в отношении прокурора за халатность что его работники не участвовали тоже в таком важном для черкасс судебном процессе!?!? тожешь прохлопали!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Громада 08.10.2018 17:01
Нічого ці прокурори з міським головою не зроблять. Виключно депутати голосуванням.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама