реклама

реклама

Позитивний висновок експертизи приміщень колишньої тютюнової фабрики отримала мерія Черкас від Державного інституту гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзеєва. Науковці ретельно перевірили корпуси і не виявили загрозливих для здоров’я людини порушень.

– У висновку вказано, що внутрішні джерела забруднення повітряного середовища приміщень не проглядаються, – зазначив керуючий справами Черкаського міськвиконкому Микола Кудрявцев. – І загалом існуючий рівень вмісту досліджених хімічних речовин не становить небезпеки для здоров’я людей під час перебування та праці в зазначених приміщеннях.

Про це інформує прес-служба Черкаського міськвиконкому.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Черкащанка 05.03.2012 12:35
Цитую Тутешний:
Цитую Антон:
А виробничі приміщення перевіряли, чи тільки адміністративні ? Наскільки мені відомо деяких будуть переселяти саме у виробничі приміщення.

То кого будуть переселяти саме у виробничі приміщення??? :-*

Керівний склад Черкаського міськвиконкому а також Кудрявцева і Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 О.ЧУПРИНА 04.03.2012 21:59
Цитую Черкащанка:
Вношу пропозицію міському голові Одаричу С.О.:
1, Станом до 01.04.2011 р. весь адмінапарат Черкаського міськвиконкому з керівним складом перемістити в приміщення тютюнової фабрики.
2. В приміщення Черкаського міськвиконкому заселити всі організації, які були заплановані для переселення в приміщення тютюнової фабрики.
3.Керівному складу міськвиконкому на чолі з Кудрявцевим виділити кабінети в складському приміщенні тютюнової фабрики.

Ця пропозиція заслуговує міського референдуму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Оксана Колісник 03.03.2012 17:42
Цитую Микола Кудрявцев:
Перевіряли приміщення інженерно-лабораторногоко рпусу-де планується розташування ДМШ та виробниче приміщення, де буде ЦНАП. Ставилися питання наявності можливих шкідливих речовин, характерних для даного виду виробництва. Вид діяльності не має значення - виявлялися шкідливі речовини як такі. На наступному тижні викладу висновок, зараз не можемо за умовами договору до повної оплати.
Дякую! почекаємо повного звіту. Але щодо виду діяльності, думаю, Ви помиляєтеся. Адже для роботи з дітьми - одні вимоги до приміщення, для виробничої діяльності - інші. Для постійного перебування людей, короткочасного і т.д. Тому й цікавлюся, як були поставлені питання перед експертами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Завистливый 03.03.2012 16:28
Скоро кто-то из марзеевцев отдохнет где-нибудь на островах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Микола Кудрявцев 03.03.2012 15:49
Перевіряли приміщення інженерно-лабораторногоко рпусу-де планується розташування ДМШ та виробниче приміщення, де буде ЦНАП. Ставилися питання наявності можливих шкідливих речовин, характерних для даного виду виробництва. Вид діяльності не має значення - виявлялися шкідливі речовини як такі. На наступному тижні викладу висновок, зараз не можемо за умовами договору до повної оплати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Тутешний 03.03.2012 13:59
Цитую Антон:
А виробничі приміщення перевіряли, чи тільки адміністративні ? Наскільки мені відомо деяких будуть переселяти саме у виробничі приміщення.

То кого будуть переселяти саме у виробничі приміщення??? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Черкащанка 03.03.2012 13:55
Вношу пропозицію міському голові Одаричу С.О.:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Оксана Колісник 03.03.2012 13:30
Питання, які були поставлені перед експертами, будь-ласка, повідомте. Які параметри приміщень оцінювалися? Для якої діяльності у них?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Антон 03.03.2012 13:21
А виробничі приміщення перевіряли, чи тільки адміністративні ? Наскільки мені відомо деяких будуть переселяти саме у виробничі приміщення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 qwek 03.03.2012 12:40
Є пропозиція перенести туди кабінет мера і... всі проблеми зникнуть самі по собі.Чиновники битимуться за кабінети на тютюнці :lol: