реклама
Програма навчання депутатів
«Останнім часом мене дивує позиція інтернет-спільноти і так званих журналістів, що готові заплямувати будь-яку позицію чи вчинок. Я чекав, поки вщухне ґвалт, щоб нормально роз’яснити ситуацію», - реагує директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась на запитання «Прочерку» щодо оренди комунальним підприємством автомобіля для керівника підприємства.

44_main

Павло Карась стверджує, що як директор КП, стежить за тим, щоб виконувались закони, зокрема, Закон «Про публічні закупівлі».

З червня я очолив підприємство. На підприємстві практично немає транспорту, лише старі ненадійні авто, якими до Києва не доїдеш. А в Київ їздити треба, бо там знаходяться наші керівні органи. «Опель Вектра» 2002 року проїхав 600 тисяч кілометрів і їхати на цьому авто просто небезпечно. При цьому, підприємство має більше 600 осіб колективу, не найгірші показники в Україні! Та поки в мене не викрали автомобіль, я користувався власним автомобілем, не беручи компенсації, не укладаючи договори. Але в серпні на мене був здійснений напад і моє авто викрали. Тож їздити на своєму авто я вже не міг, – зазначає Павло Карась.

Директор КП повідомив, що за три місяці роботи (липень-вересень) вже мав 15 відряджень у Київ. Крім того, потужне підприємство має 111 об’єктів по місту. Орендований в розпорядженні підприємства автомобіль тепер суттєво допомагає в роботі.

Критерієм вибору автомобіля, який орендувало комунальне підприємство «Черкаситеплокомуненерго», були насамперед такі якості як надійність, безпека та фінансова складова.

– Був обраний автомобіль Mazda СХ-5, що є не представницьким, не люксовим авто, а автомобілем бізнес-сегменту. Обирали автомобіль, який би міг пересуватися по наших дорогах на достатньо великі відстані. Шукали дизельний автомобіль, кросовер повнопривідний, співставляли ціну-якість. Щоб не забирати обігові кошти в підприємства у період підготовки до опалювального сезону, коли вкрай потрібні гроші, було прийнято рішення взяти автомобіль в оренду з правом викупу за залишковою вартістю. Тобто був укладений договір майже на 400 тисяч гривень. Відповідно до договору, майже 200 тисяч гривень – це амортизаційні витрати, тобто на цю суму зменшилася вартість автомобіля для наступного викупу. Рентабельність даного договору складає 20%, що є звичайною ринковою кредитною відсотковою ставкою. І все це без першого внеску. Отже, в майбутньому підприємство може викупити це авто, – роз’яснив Павло Карась.

реклама

Коментарі  

 
+3 #23 Внучок 25.10.2018 07:17
Цей линок(бо линяє),який обіцяв тепло у квартирах,в черговий раз вининув з рота політичну блю...ну. В нас в квартирі 17 градусів тепла,хворі дідуня та я(внучок)-7 рочків.Дякую барина КАРАСЯ за солодкі обіцянки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Толмач 22.10.2018 20:17
З фінгалом під глазом, він як то по іншому все роз'ясняв :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #21 Труси 15.10.2018 09:18
Хай би йому подарував машину "Фонд Павла Карася?"
Сам на "мазді", а людям постійно на "ху*даю"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #20 Черкащани 13.10.2018 18:30
За три роки оренди фірма орендодавець отримає 1200000 грн. орендної плати за користування автомобілем (1100 грн. в день) і при цьому автомобіль так і залишиться у її власності. Правоохоронні органи мають з'ясувати всі обставини цієї оборудки і прийняти відповідне законне рішення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 схемка 13.10.2018 12:49
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Не вірю я карасю. Десь тут повинен бути підводний камінь . По другому такі люди не працюють.


балакачий каась цього разу не сказав у кого арендує машину КП «Черкаситеплоко муненерго» . Не здивує,якщо власником машини уже являеться або родич Паші,або "Фонд Павла Карася",або "Черкащани"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Гость 12.10.2018 17:39
Може досить гратись в демократию
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #17 СОЛДАТ 12.10.2018 12:41
Цікаво- Паша машину на ніч заганяє у власне подвір"я чи ставить десь на автостоянці? У власному подвір"і можуть викрасти ( як уже було), а на автостоянці платити треба, гривень 15-20 за ніч.Якщо на автостоянці-то це ще приблизно 6000 гривень на рік.Паша включав цю суму в розрахунки рентабельності "проекту"?.Та і паливо для Мазди треба хороше, заправляється ж мабуть не якоюсь "бадягою"? А зарплата водієві якось десь до уваги бралася в період фінансовоі скрути перед початком опалювального сезону? :lol: Звичайно що ЧТКЕ потім це авто викупить за залишковою вартістю, а потім Паша викупить у ЧТКЕ цю Мазду - також за залишковою вартістю.І всі будуть щасливі. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #16 skepitik 12.10.2018 06:30
Буде їздити на мазді, як справжній маздюк!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 ченчик 11.10.2018 17:07
Цитую Юрій:
А маршрутками не хочеться їздити, як всі?

то дорого....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 діагноз 11.10.2018 16:09
струс всіх мізків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама