реклама

реклама

У Черкаському окружному адміністративному суді розглядається справа по бюджентих питаннях Черкас. Представник позивача Олександра Радуцького подав клопотання про відвод судді Паламаря.

Суддя Паламар пішов у дорадчу кімнату приймати рішення. Юристи переконані, це робиться спеціально для затягування справи.

У залі присутній міський голова Анатолій Бондаренко і мами з дітьми, які не отримують соціальну допомогу через заблокований бюджет.

Про це в фейсбуці інформує журналістка Світлана Пічугіна.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #11 ЮЗР 13.10.2018 21:58
*************** ***** Нормальные явно туда не прийдут!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 007 11.10.2018 15:35
Ганьба. Залізяка за дітей сховався.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Ирця 11.10.2018 13:59
Многоходовка, разыгранная правым и левым крылом группировки Торпеда в лице Толи и Сащи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Дональд Трамп 11.10.2018 12:16
Два цирка в Черкассах-один на берегу Днепра,второй в центре города.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Пенсіонер 11.10.2018 12:11
Цитую ДЖЕКО:
Тошнить від цих Бондаренківськи х акцій. То під прокуратурую борця за справедливість малює, тепер дітьми прикривається. Знаю Бондаренка і мені смішно. Не зрозуміло одне, чому такі людішки стільки років на волі.

А нас простих людей нудить від таких як ти, Джеко, і нам зовсім не смішно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Jimmy 11.10.2018 11:51
Социальная помощь для ребёнка до 3-х лет пришла вовремя. Зачем мамаши детей привели?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 петюня 11.10.2018 11:46
я за справеливість,з а Бондаренка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #4 Руфер 11.10.2018 11:25
ТОЛІ - ВОЛЮ, ЮЛІ - ТОЛЮ! А потім обох - нах с пляжа, в Лисянку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Прут 11.10.2018 11:15
Радуцький спеціально заявляє відводи аби затягнути справу!!! Чим хуже місту тим йому краще!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #2 ДЖЕКО 11.10.2018 11:09
Тошнить від цих Бондаренківськи х акцій. То під прокуратурую борця за справедливість малює, тепер дітьми прикривається. Знаю Бондаренка і мені смішно. Не зрозуміло одне, чому такі людішки стільки років на волі.