реклама

реклама

Колишній депутата Черкаської міськради Олександр Давиденко вирішив зайнятися музикою. Але перед ним постало питання: де в нашому місті можна навчитися музики дорослій людині? Про це він написав у своєму блозі.

«У моїй родині ніхто ніколи не займався музикою. Мама (по мірі робочої потреби) в училищі грала на домрі, а пізніше (коли почала працювати у школі) на баяні. Я в дитинстві пробував грати на баяні, пізніше грав у шкільному ансамблі на гітарі, потім пересів на ударну установку. До речі, на барабанах вчив мене грати Вадим (нині ударник відомої в Україні рок-групи "Борщ"). Навіть на першому курсі університету я пробував грати з хлопцями, які пізніше створили групу "Вельвет" потім "Біг Бен". Але музикант з мене не виріс. Хоча я завжди хотів навчитися грати на піаніно. Прямо мрія така в мені сидить», – зізнався екс-депутат.

«Сьогодні пішов у музичну школу і розпитував чи можу я вчитися грати. Директорка заявила, що це дитяча школа і вчать тут тільки дітей...» – поділився проблемою з інтернет-спільнотою Олександр Давиденко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 обиватель 03.03.2012 23:19
Цитую Ну-ну:
Цитую обиватель:
є в Черкасах чудовий заклад -обласний психіатричний диспансер....там навчать..

Новость эта на Прочерке, конечно, очень "важная"! Но комментарий Обывателя явно замешан на личной неприязни к этому человеку. При чем тут диспансер к тому, что человек хочет научиться играть на музыкальном инструменте. В моем доме жила бабушка, так она в 65 лет так научилась играть на пианино, что диву давались соседи. Глупый комментарий, я считаю.

Немає у вас почуття гумору. Дорослий дядя має втілювати свої бажання за свої зароблені гроші,а не піариться....на рівному місці- в школу його не взяли,можливо йому ще захочеться в школу "Юних моряків"???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Физиономист 03.03.2012 16:31
Ох,зря не приняли.По антропологии вижу-Лист,Моцарт,Гри г-его банда.Стыдно,учительк а,стыдно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 андрей 03.03.2012 16:03
Нормальные у человека желания. И вправду, где в городе взрослому человеку научиться? Это очень хорошо что не пропагандирует бухло или сигареты, а пишет о музыке и стремиться к прекрасному. Я поддерживаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 шаман 03.03.2012 15:03
Дешёвый фраерский пиар
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 шаман 03.03.2012 15:01
Во-первых---пить меньше надо;во-вторых---не быть ЖЛОБОМ ;в-третьих---читай советы№3 4 5
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Ну-ну 03.03.2012 14:20
Цитую обиватель:
є в Черкасах чудовий заклад -обласний психіатричний диспансер....там навчать..

Новость эта на Прочерке, конечно, очень "важная"! Но комментарий Обывателя явно замешан на личной неприязни к этому человеку. При чем тут диспансер к тому, что человек хочет научиться играть на музыкальном инструменте. В моем доме жила бабушка, так она в 65 лет так научилась играть на пианино, что диву давались соседи. Глупый комментарий, я считаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Тутешний 03.03.2012 14:02
И тут Оксана Колісник, ну все знает, во всех вопросах ДОКА, прям ЖАХ ! Может ее Януковичу порекомендовать ??? Ценный будет радник!!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Аналітик 03.03.2012 13:51
Олександре, це прекрасно, якщо душа співає і потребує власного музичного акомпоніменту! Весна - чародійка!))) В Черкасах величезна кількість прекрасних муз.педагогів. Можливо, варто просто поцікавитися у директора про них - обов'язково порекомендує і підкаже контактний телефон потрібного Вам спеціаліста. Не шукайте проблеми там, де її немає!))) Будьте відданим своїй мрії і вона обов'язково втілеться в життя! Натхнення і успіхів!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 обиватель 03.03.2012 13:47
є в Черкасах чудовий заклад -обласний психіатричний диспансер....там навчать..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Володимир 03.03.2012 13:33
А що заважає Олександру брати приватні уроки?