реклама
Програма навчання депутатів

У Черкасах уже вдруге за рік пройде етап Чемпіонату України з хобі-картингу. Один з етапів у нашому місті відбувався влітку. Та цього місцевим любителям картингу виявилося замало, тож черкаські організатори взяли на себе зобов’язання провести ще й осінній етап. Тим більше, що взяти участь в етапі можуть всі охочі, незалежно від рівня підготовки.

UO0A0782

- Цьогоріч турнір з хобі-картингу має сім етапів. Ми вже приймали в себе четвертий етап, тоді перегони відбувалися на відкритій трасі, що була розміщена на Набережній. На черкаській трасі змагалося більше сорока спортсменів-любителів з різних міст країни. Приємно, що серед учасників були й черкащани, - говорить керівник черкаського картинг-клубу Олександр Ткаченко. – Та в Черкасах є можливість проводити змагання не лише під відкритим небом, а й на закритій території, тож ми зголосилися провести у місті ще й шостий етап Чемпіонату. Відбудеться він 13 жовтня.

Черкащан запрошують не лише вболівати за картингістів, а й самим брати участь у етапі, адже картинг – доступний та безпечний різновид спорту.

У Черкасах дуже багато прихильників і навіть безпосередніх учасників різних автомобільних дисциплін: починаючи слаломом і закінчуючи професійним ралі. Тому ми розвиваємо ще один напрямок – картинг, – наголошує Олександр Ткаченко.

Змагання відбуватимуться на трасі черкаського картинг-центру, що знаходиться за адресою: вул.30 років Перемоги 5/1 ( р-н Епіцентру). Початок перегонів о 13:00.

Додамо, що після Черкас картингісти зберуться ще раз наприкінці жовтня вже столиці, де й відбудеться фінальний етап Чемпіонату. Переможець турніру отримає статус «найсильнішого пілота українського хобі-картингу» та поїде на відпочинок у Буковель.

Контактна особа: Олександр Ткаченко 380688236059.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама