реклама

реклама

Відповідно до ст.ст. 13, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ХІІІ Статуту територіальної громади міста Черкаси, прес-служба міськради Черкас повідомляє про проведення загальноміських громадських слухань.

index

Питання, яке виноситься на громадські слухання:

- «Про відображення бренду «Рошен» в назві Черкаського міського зоологічного парку».

Вид громадських слухань:

- Загальноміські  громадські слухання.

Час, дата та місце проведення:

-  16-30, 26 жовтня 2018 року Міський будинок культури ім. Івана Кулика, м. Черкаси вул. Благовісна, 170.

Ініціатор проведення громадських слухань:

- Черкаський міський голова Бондаренко А.В.

Нагадуємо, що учасниками громадських слухань можуть бути всі дієздатні особи, яким виповнилося 18 років та зареєстровані в місті Черкаси. Усі інші члени міської громади, запрошені до участі у вказаних громадських слуханнях, можуть брати в них участь без права голосу.

Перед початком слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта (у разі якщо особа реєструється за ID паспортом обов’язкова наявність витягу про реєстрацію) або документа, який тимчасово посвідчує особу, з вказівкою прізвища, імені і по батькові, року народження, місця проживання.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 Ох 16.10.2018 09:19
Назвіть просто "Доля в неволі", "Щастя в неволі".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 язон 15.10.2018 19:00
Цитую Степаныч:
Ніякого Рошена!

А деньги на зоопарк - Степаныч даст? Или хай лучше звери посдыхают?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Майданный червь злочиния 15.10.2018 17:31
Цитую Степаныч:
Ніякого Рошена! Порошенко скоро піде, нудить вже від цього Рошену.
Нехай цей Рошен залишиться в пам"яті людей, як найбільш просраний час в розвитку Украіни.


Решение логично потянуть и принять после выборов и устаканивания ситуации. Если обидеть гидранта, а он будет еще срок гидранствовать, то это отморозить уши назло бабушке. Хрен денег зоопарк получит. Ленина сносили тогда, когда стало выгодно и безопасно. Так и зоопарк, всегда переименовать можно, сообразно с текущим политическим моментом. Это будет по-украински.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Степаныч 15.10.2018 13:56
Ніякого Рошена! Порошенко скоро піде, нудить вже від цього Рошену.
Нехай цей Рошен залишиться в пам"яті людей, як найбільш просраний час в розвитку Украіни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Футьболіст 15.10.2018 10:43
Цитую Пропоную:
Змінити назву "Рошен" на "Звіринець".

А запасному футбольному полю присвоїти ім'я "Лисянська Батьківщина"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 алекс юстас 15.10.2018 09:22
зоопарк он и сть зоопарк,а нужно узаконить назву черкаский зоопарк,так как основноя масса жителей и керевников от животных мало чем отличается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 майданный червь злочиния 15.10.2018 09:00
Цитую Черкасчанин:
Переизбрать бы вас всех нахрен.....И Радиков и Толиков...


25 лет такие настроения. И переизбрания регулярны. И не только на городском уровне. Но меняется ровно ничего. Потому что переизбирать надо переизбирателей , задуренных, закомплексованн ых, жаднющих, завидущих, злобных, вороватых, неспособных увидеть настоящих общественных интересов. Впрочем такой плебс сам частично вымрет, частично диссимилируется по другим местам. Естественный отбор програн подчистую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Согласен 15.10.2018 08:02
Цитую Пропоную:
Змінити назву "Рошен" на "Звіринець".
заодно мерию,ода и т.д,и т.п....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Дискримінація 14.10.2018 23:15
А чому б не провести громадських слухань серед звірів? Адже вони постійні мешканці зоопарку і вони нічим не відрізняються від авторів ідеї.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Черкасчанин 14.10.2018 18:12
Толик решил что в жизни города мало цирка?Или мама Юля обещала в угол поставить?Как же эти политиканы любят подсирать друг другу прикрываясь интересами"громады".Когда уже наконец выборы.Переизбрать бы вас всех нахрен.....И Радиков и Толиков...