реклама
Центр занятості
реклама

Маньківським відділом Уманської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя смт. Маньківка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, носіння та зберігання бойових припасів та вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу).

Прокуратура Установлено, що вказаний громадянин у 2014 та 2015 роках, перебуваючи на території Донецької області, а саме поблизу м. Дебальцеве та м. Артемівськ, знайшов 3 гранати РГД-5, 2 гранати Ф-1, 140 патронів калібром 7,62 – мм, 11 паличок тротилу артилерійського, постріл з бронебійно – трасуючим снарядом калібром 30 мм та в подальшому перевіз їх до свого місця проживання, де зберігав без передбаченого законом дозволу. У жовні 2017 року вказані бойові припаси та вибухові пристрої вилучено працівниками поліції під час проведення санкціонованого обшуку.

Вироком Маньківського районного суду обвинуваченого засуджено до 3-х років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробуванням на 1 рік.

Маньківський відділ Уманської місцевої прокуратури

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Степаныч 15.10.2018 12:55
Правильно писати "черкащанина"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама