реклама

реклама

Депутат Черкаської облради Михайло Мушієк намагався внести до порядку денного розгляд звернення до Генеральної прокуратури України щодо відсторонення від посади прокурора Черкаської області Сергія Овчаренка.

index

Депутат повідомив, що звернення підготовлено фракції «Свобода» і «Батьківщина».

- Просимо звільнити з посади, відсторонити його! – сказав Мушієк. – Це хабарник, рекетир, корупціонер. І хай він подає на мене в суд!

Сьогодні, 17 жовтня, документ вирішили не розглядати, бо він був поданий пізно і не затверджений регламентною комісією. До цього питання повернуться на наступному засіданні.

реклама

Коментарі  

 
-11 #10 вирвикішка 18.10.2018 08:46
Цитую Пришийкобиліхві цст.:
Мушаєк, мушіюк...щось таке зловонно знайоме.. Так це ж народний слуга.Ти бач, розгорлопанився . А для людей він що доброго зробив?

А у тебе справка є, що ти "людина"? Судячи по ніку і допису -тварина парнокопитна! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #9 Пришийкобиліхвіцст. 17.10.2018 20:59
Мушаєк, мушіюк...щось таке зловонно знайоме.. Так це ж народний слуга.Ти бач, розгорлопанився . А для людей він що доброго зробив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 1 17.10.2018 19:24
Цитую Рубин:
Прокурор - торпедівська шавка. В обіду не дамо!

Прокурор не наш-чужой. Защищаем своего *****.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #7 Рубин 17.10.2018 18:49
Прокурор - торпедівська шавка. В обіду не дамо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #6 Геродот 17.10.2018 17:23
МОЛОДЕЦЬ МУХА - НЕ БОЇТЬСЯ ЧЕРНІГІВСЬКУ ГНИДУ, НАЩАДКА ВИШИНСЬКОГО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 ХХ 17.10.2018 15:58
Цитую справедливий:
А чому Мушієк не розказує скільки він розкрав бюджетних коштів ще при Олійнику. А звільняти прокурора області в нього кишка тонка, так же само як у екстреміської організації свобода та падшої батьківщини.

Мушієк має відповідати за своє, а прокурор за своє. Навіть, якщо Мушієк має якісь гріхи, то це не дає права прокурору робить що завгодно, я не маю на увазі одного Бондаренка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 справедливий 17.10.2018 14:03
А чому Мушієк не розказує скільки він розкрав бюджетних коштів ще при Олійнику. А звільняти прокурора області в нього кишка тонка, так же само як у екстреміської організації свобода та падшої батьківщини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #3 007 17.10.2018 13:30
Ви коз.. про людей думайте, а не про те, як захистити баригу Толю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 леся 17.10.2018 13:09
Господар життя найшовся, мені все дозволено.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #1 петюня 17.10.2018 12:48
правильно сказав!