реклама
Sucurity Police

реклама

Фото з сайту vechirka.ck.ua

Фото з сайту vechirka.ck.ua

Виборча кампанія має три основні ресурси: час, люди та гроші. Тому перебільшувати значення грошей не варто. Про це в інтерв’ю газеті «Вечірні Черкаси» зазначила депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода.

Відповідаючи на запитання про те, де депутат планує брати гроші на вибори, вона зазначила:

– Чим сильніший кандидат, чим ефективніше він використає час, тим менше треба буде грошей. Я маю досвід чотирьох виборчих кампаній до обласної ради та двох – до Верховної Ради. І знаю, якими коштами можна обійтись. Уже є люди, які мене фінансово підтримуватимуть. Проте саме на цих виборах, особливо у Черкасах, вирішальним фактором будуть не гроші, а особистість кандидата і його життєвий шлях, – сказала Любов Майборода.

Вона також підтвердила свої попередні наміри балотуватися до Верховної Ради від Черкас. А коментуючи нещодавню заяву «свободівця» Михайла Вакуленка про те, що партія немає наміру висувати Майбороду на виборах до парламенту, бо розглядатиме насамперед тих політиків, які тривалий час перебувають у партії і довели свою відданість, сказала:

– Я вважаю, що ВО «Свобода» є тією політичною силою, яка сьогодні потрібна Україні. Щодо мого висунення, то це буде вирішуватись усередині партії. Поки що це особиста думка Михайла Яковича.

Нагадаємо, нещодавно об'єднана опозиція Черкащини назвала ймовірних кандидатів-мажоритарників. Проте найвідомішої опозиціонерки Черкас Любові Майбороди серед них не виявилось, хоча вона сама планувала йти до парламенту від ВО «Свобода».

реклама

Коментарі  

 
-13 #18 Любов Майборода 11.03.2012 20:50
Мойшам, Землякам і Петрам: Люба дитина, в тому числі і Ваша може навчатись за кордоном. Для цього необхідно знати іноземну мову та скласти вступні іспити. Моя дитина - випускниця 1-міської гімназії, з відзнакою закінчила Київо-Могилянську академію, закінчує навчання в магістратурі в Німеччині. ЩОМІСЯЦЯ уряд Німеччини виплачує таким студентам, як моя дитина, стипендію в розмірі 800 евро та медичну страховку в розмірі 65 евро. Таким чином, донька не лише себе утримує, але і нам допомогає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #17 Берта 06.03.2012 16:28
Ми чотири рази обирали і знову оберемо Любов Володимирівну, як би не казилось кому**цьке кодло. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Мойша 06.03.2012 14:11
Цитую Земляк:
Іванові-11.То може вона за чверть ставки лікаря СЕС відпочиває в теплих країнах частіше,ніж ти на шашлики ходиш?

И оплачивает проживание и обучение ребенка в Германии (а пачему не в неньке Україні?) :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 ПЕТРО 06.03.2012 13:28
Цитую Земляк:
Іванові-11.То може вона за чверть ставки лікаря СЕС відпочиває в теплих країнах частіше,ніж ти на шашлики ходиш?


А ДЕ Ж У МАЙБОРОДИ ДАЧІ, МАШИНИ, КВАРТИРИ, ОТРИМАНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ЦЬОГО "ТУШКАНСТВА"?
ТА ВСЕ ЦЕ У НЕЇ Є. ТАК, НЕ КОЖЕН З НАС МОЖЕ ДОЗВОЛИТИ ВЧИТИ ДІТЕЙ ЗАКОРДОНОМ, А ЛЮБА МОЖЕ! ЧОМУСЬ НАШІ ПАРТІОТИ НЕНЬКУ УКРАЇНУ ЛЮБЛЯТЬ ТІЛЬКИ НА СЛОВАХ, А ДІТЕЙ ВІДПРАВЛЯЮТЬ ЗАКОРДОН
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Земляк 06.03.2012 11:23
Іванові-11.То може вона за чверть ставки лікаря СЕС відпочиває в теплих країнах частіше,ніж ти на шашлики ходиш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Оксана Колісник 05.03.2012 20:54
Цитую Оксана Мацюцька:
Що реально зробила Любов Майборода як депутат обласної ради? Вона регулярно озвучувала цифри з бюджету області. Спасибі, пані Люба. А більше - нічого.
Безвідносно до діяльності пані Майбороди. А що ми чекаємо від депутатів? Адже перед тим, як спитати з них роботу, треба визначитися із очікуваннями. А перед тим, як обирати, варто спитати: а що ти можеш/зробиш для нас? А відповіді оцінити: чи воно нам потрібно? Може ж варто подумати над такою собі "анкетою кандидата"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Сергій з Кривалівки 05.03.2012 20:20
Це та, що стояла біля Одарича під час місцевої передвиборчої кампанії? Спаси Господи...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #11 ІВАН 05.03.2012 19:44
Цитую Оксана Мацюцька:
Що реально зробила Любов Майборода як депутат обласної ради? Вона регулярно озвучувала цифри з бюджету області. Спасибі, пані Люба. А більше - нічого. Все слова, слова, набір пустих слів. Якось важко довіряти людині, яка йде по руках різних партій в залежності від кон'юнктури. А останній пасаж з вільними демократами - то просто аут: не важливо з ким йти, головне - до влади. "Цель оправдывает средства", одним словом. Навіщо нам такий депутат, який зразу ж може перетворитись у тушку?

А ДЕ Ж У МАЙБОРОДИ ДАЧІ, МАШИНИ, КВАРТИРИ, ОТРИМАНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ЦЬОГО "ТУШКАНСТВА"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 Оксана Мацюцька 05.03.2012 17:52
Що реально зробила Любов Майборода як депутат обласної ради? Вона регулярно озвучувала цифри з бюджету області. Спасибі, пані Люба. А більше - нічого. Все слова, слова, набір пустих слів. Якось важко довіряти людині, яка йде по руках різних партій в залежності від кон'юнктури. А останній пасаж з вільними демократами - то просто аут: не важливо з ким йти, головне - до влади. "Цель оправдывает средства", одним словом. Навіщо нам такий депутат, який зразу ж може перетворитись у тушку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Тутешний 05.03.2012 16:27
Цитую Мирослав:
Бандити всіх мастей кістками ляжуть, щоб не пустити Любов Володимирівну у парламент. Вона зараз їм життя не дає, а коли стане депутатом - ТИМ БІЛЬШЕ.

Ой рассмешили, ой не могу!!!! :lol: