реклама

реклама

Журнал «Фокус» представив щорічний рейтинг 100 найвпливовіших жінок України. Експерти вибирали найкращих в сфері впливу на ухвалення державних рішень, громадську думку і бізнес. Враховували також популярність і родинні зв'язки.

Без імені

Про це пише «Сегодня».

В цьому році в рейтингу з'явилося 20 нових учасниць з шоу-бізнесу, спорту та медіа. Однак, більшість все ж – представниці політичного бомонду.

Очолила список найвпливовіших, як і торік, лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Друге місце посіла перший віце-спікер українського парламенту родом із Черкас Ірина Геращенко. Замкнула трійку найвпливовіших перша леді країни Марина Порошенко.

«Я з великою іронією ставлюся до всіляких «рейтингів впливовості», – написала у «Фейсбуці» Ірина Геращенко. – Бо іноді не можу вплинути на власних дітей, веселих малих неслухів і пустунів). Скорше, ці рейтинги – це лист упізнаваності. Кого показує ТБ – того й включають експерти в ці рейтинги».

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Сотник 25.10.2018 14:50
Цитую Зайцев:
Сотнник В. Г... взнаю ВАс... по вашій поведінці брутальній і високомірній...і як людини не високо освіченої...

Якщо Вам буде від цього легше, то я можу підписуватись, наприклад, "Трамп". Бачу, що тут аудиторії тільки дай привід,- то готові поносити будь що і кого. Он якийсь "Черкащанин" піною сходить, незрозуміло чого! Уявіть, щоб я йому натякнув, що проживаю у США, то він, нещасний, запарився б перераховувати всіх тутешніх президентів! Та й так людина забула, про що йдеться у цій статті, яка вище надрукована, про впливовість його кумирів по партії БПП, які щоденно грабують Україну, на протязі 4,5 років, а йому Юля все не така! Я сам не у захваті від неї! В тому числі і завдяки діяльності її однопартійців у Черкасах! І тут видно, як дехто з дописувачів повторює риторику правлячого режиму в Україні! Начебто їм не приходять рахунки за комуналку і т.і. Мабуть мають добрі "субсидії"!!! Або теж пишуть із за кордону!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Сотник 24.10.2018 12:33
Цитую Черкащанин:
Цитую Сотник:
я, взагалі, тащусь, як ТИ говориш, від того, хто вже був Президентом у цій державі, але ТОБІ, голодр@нцю, про це ніколи не дізнатись!!!

Навіть не уявляю, що я робитиму від того, що не дізнаюся, від Кравчука, Кучми, Ющенка чи Яника ти фанатієш. :lol:
Розслабся і просто сопи в дві дірочки - бо від того, що шістка "сотником" сама себе називає, розклади у політичних рахівницях не міняються.
А баба Йуля твоя - таки абсолютний нуль з давнього минулого української політики.

То цілуй СВОГО петю у його дупу! Петіна "шістка"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Красноштан 24.10.2018 12:12
Як би люди знеали скільки крові випито цією "нерпою" не освіченою Сотник В.Г. в Спецмонополі з алкоголю та тютюну із працівників і відвідувачів установи...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Зайцев 24.10.2018 10:16
Сотнник В. Г... взнаю ВАс... по вашій поведінці брутальній і високомірній...і як людини не високо освіченої...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Черкащанин 24.10.2018 10:14
Цитую Сотник:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Сотник 23.10.2018 23:49
Цитую Черкащанин:
Цитую Сотник:
Від якої посади, на сьогодні, залежить нинішній рейтиг Ю.Тимошенко?

Даремно тащишся від своєї Юльки. :-x
Подивись на заголовок: мова про рейтинг ВПЛИВОВОСТІ.
А тепер оглянься навколо себе в Черкасах: на сотні ковбасних магазинів "батьківщинівця" Трєнькіна", на хаотичну забудову "батьківщинівця" Мушієки, на дурацьку плитку і дерибан мера-"батьківщинівця" Бондарєнки - і скажи, НА ЩО ЩЕ, ОКРІМ ХАОСУ І ДЕРИБАНУ, "ВПЛИВАЄ" ЮЛЬКА І ЇЇ ПОГАНА ПАРТІЯ?!

По-перше : своїй дружині дома "тикай", розумнику !!! ;
По- друге : з чого видно що я "тащусь" від Юлі?! На&рєн мені потрібні ТВОЇ тренькіни, бондаренки та інші місцеві ур@ди ! По- третє : я, взагалі, тащусь, як ТИ говориш, від того, хто вже був Президентом у цій державі, але ТОБІ, голодр@нцю, про це ніколи не дізнатись!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Черкащанин 23.10.2018 10:40
Цитую Сотник:
Від якої посади, на сьогодні, залежить нинішній рейтиг Ю.Тимошенко?

Даремно тащишся від своєї Юльки. :-x
Подивись на заголовок: мова про рейтинг ВПЛИВОВОСТІ.
А тепер оглянься навколо себе в Черкасах: на сотні ковбасних магазинів "батьківщинівця" Трєнькіна", на хаотичну забудову "батьківщинівця" Мушієки, на дурацьку плитку і дерибан мера-"батьківщинівця" Бондарєнки - і скажи, НА ЩО ЩЕ, ОКРІМ ХАОСУ І ДЕРИБАНУ, "ВПЛИВАЄ" ЮЛЬКА І ЇЇ ПОГАНА ПАРТІЯ?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Сотник 23.10.2018 02:06
Цитую Майбутній:
Цитую бывший:
Побачимо її *впливовість*,к оли злетить зі стільця Верховної ради.

Це ти, "бЫвший", зі свого власного досвіду кажеш? :lol: :lol: :lol:
Та да - в усьому світі ці рейтинги від посади залежать - побачимо, де будуть і рейтинги впливовості Трампа,Меркель, Грібаускайте, путіна, Дуди чи Лукашенка після їх відставки.

Від якої посади, на сьогодні, залежить нинішній рейтиг Ю.Тимошенко? Вам сильно хочеться захистити свою землячку? Значить мало Ви її знаєте, за останні 14-15 років! Їхня бригада добре навчилася прикриватись вишиванками, поклавши одну руку на серце, а іншу, тим часом, у Вашу ж кишеню запускаючи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Шарафутдінов Еркін. 22.10.2018 22:16
Тю, а я , грішним ділом, подумав про першу леді Черкас.А воно он як.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Майбутній 22.10.2018 13:34
Цитую бывший: