У черкаському міському парку «Сосновий Бір» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою XVІ Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти у 2018 році.

DSC_6084

У змаганнях взяли участь 6 команд ЗВО Черкащини, загальна кількість учасників склала 65 осіб. Чоловіки змагалися на дистанції 2000 м, жінки визначали кращих у бігу на 1000 м.

За підсумками змагань у особистому заліку переможцями стали:

серед жінок:

1 місце ‒ Безшийко Тетяна (Черкаський національний університет Б.Хмельницького);

2 місце ‒ Коваленко Вікторія (Черкаський національний університет Б.Хмельницького);

3 місце ‒ Михайлик Валентина (Черкаський національний університет Б.Хмельницького);

DSC_6205

серед чоловіків:

1 місце ‒ Пьянков Денис (ЧНУ ім .Б.Хмельницького);

2 місце ‒ Литвинчук Сергій (Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля);

3 місце ‒ Снесар Денис (ЧНУ ім .Б.Хмельницького).

У командному заліку кращою стала команда Черкаського національного університету Б.Хмельницького, друге місце посіла команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, третіми стали спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені П.Г. Тичини.

Трійка команд-призерів була нагороджена дипломами Черкаського обласного відділення КФВС МОН України.