реклама

реклама

Керівник Черкаської обласної організації партії «Наша Україна» Володимир Мамалига претендує на посаду гендиректора обласної державної телерадіокомпанії «Рось». Про це сьогодні на прес-конференції повідомив координатор ради опозиційних сил області Леонід Даценко.

– Володимир Мамалига подав свою кандидатуру на розгляд голові облдержадміністрації. Бо як ви пам’ятаєте, Сергій Тулуб звертався до всіх охочих з пропозицію подавати свою кандидатуру на посаду гендиректора «Росі», – сказав Леонід Даценко. – Можливо хоч перед виборами ця телекомпанія візьме курс на демократизацію, свободу слова.

Заміну керівника ОДТРК опозиція сприйняла «як обнадійливий жест з боку губернатора».

Нагадаємо, що про заміну керівника державної телерадіокомпанії губернатор повідомляв 27 лютого на прес-конференції. Він зауважував, що це питання зараз вивчається і запевнив, що нове керівництво «наведе та телерадіокомпанії порядок».

реклама

Коментарі  

 
+9 #20 Оксана Мацюцька 07.03.2012 12:50
Ну не любить черкаська публіка Мамалигу просто за те,що він Мамалига- от такий, який є. Така нелюбов без аргументів називається заздрістю. А тепер мій погляд як глядача на "Рось".Не заважали б журналістам у роботі і дали би більшу в кілька разів зарплату - канал став би цікавішим. Що нам, глядачам, потрібно? Більше інформації та аналітики
саме проЧеркаси і область. Я, коли потрапляю на "Пілігрим",- з задоволенням дивлюсь. Спасибі авторам. Добре робляться "Версії". К.Таран часто запрошує цікавих людей (жінка-психолог, яка була серед її гостей - просто відкриття, що і в Черкасах є професійні люди в цій галузі). Хотілось би більше сюжетів для молоді, хоч і зараз є непогана подача про ді-джеїв і т.д.(правда, ВІККА серед молодіжної аудиторії популярніша). Прошу вибачення в інших журналістів, бо це ж не рецензія на канал, а просто спонтанна репліка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Глазик 07.03.2012 01:41
Цитую Оксана Мацюцька:
... на самій ОДТРК є дві достойні і професійні журналістки, які можуть бути успішним гендиректором...
Дай угадаю - 2 достойные и профессиональны е журналистки пани Немилостива и Душок (она же Рабцун). Первая возомнила себя Творцом во плоти а вторая напичкала весь канал "профессиональны ми" кадрами :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Оксана Мацюцька 06.03.2012 14:55
При існуючій системі тотального диктату влади над ЗМІ щось поміняти на "Росі" просто неможливо. Але ж "свято место пусто не бывает", то чому б і не Мамалига з його напористим характером і менеджерськими здібностями? Вже те, що він подав свою кандидатуру на розгляд, дуже позитивно. Краще щось робити, ніж чекати біля моря погоди. Працюючи на Антені, В.Мамалига непогано про себе заявив жителям міста(згадайте, скільки людей проголосувало за нього на виборах). А щодо невиплати зарплат колишнім працівникам Антени, то це питання до Воротніка. Хоч і на самій ОДТРК є дві достойні і професійні журналістки, які можуть бути успішним гендиректором. Та чи подали вони свої кандидатури на розгляд?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Ужасть 06.03.2012 13:28
Цитую AMX12t:
Цитую Сергій з Кривалівки:
Якщо призначать - буде тільки на користь "Росі", яку не те що дивитись не цікаво, а взагалі хочеться обминути, клацаючи пультом телевізору!
И Вы верите что один человек что-то на Роси сделает :roll: те «авгиевы конюшни» надо хорошо почистить, а потом что-то настраивать.

Кого Вы имели в виду, говоря "авгиевы конюшни"? Не того товарища на букву "К" :-) что вирши пишет и в последние дни роботы "Антены" часто засиживался на эфирах у пана Мамалыгы :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 AMX12t 06.03.2012 11:10
Цитую Сергій з Кривалівки:
Якщо призначать - буде тільки на користь "Росі", яку не те що дивитись не цікаво, а взагалі хочеться обминути, клацаючи пультом телевізору!
И Вы верите что один человек что-то на Роси сделает :roll: те «авгиевы конюшни» надо хорошо почистить, а потом что-то настраивать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #15 Крук 06.03.2012 10:23
«Это я раньше почему такой злой был? Потому, что у меня седла на велосипеде не было.» (с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Телевізор 06.03.2012 09:34
Нептун,оце і є провінційність.Та гендиру взагалі не треба до мікрофону підходити!Більш е-його там повинні бачити не частіше прибиральниці:з ранку і ввечері.А решту часу він повинен заробляти гроші дя телекомпанії як топ-менеджер,на тому рівні,куди жоден працівник крім нього не допнеться.А сидіти в кріслі і надувати щоки-з таким призначенцем Росі вкотре світить ж***.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Остап 06.03.2012 00:22
І кухарки можуть керувати телебаченням
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Сергій з Кривалівки 05.03.2012 21:16
Якщо призначать - буде тільки на користь "Росі", яку не те що дивитись не цікаво, а взагалі хочеться обминути, клацаючи пультом телевізору!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Шаріков 05.03.2012 19:25
Гавкав, гавкав і на тобі ......
Руку лизать подався....