реклама

реклама

Два черкаські пляжі будуть перейменовані. Таке рішення підтримали сьогодні під час сесії депутати Черкаської міськради, пише Вичерпно

plyazh3-710x434

Назви пляжів хочуть прив’язати до їхнього географічного розташування. Таким чином, депутати ухвалили перейменувати пляж «Пушкінський» по вул. Гагаріна між узвозом Білоцерківським та узвозом Івана Франка орієнтовною площею 4,2 га на пляж «Казбетський», та пляж «Смілянський» по вул. Героїв Дніпра біля перетину з вул. Сержанта Жужоми орієнтовною площею 0,8 га на пляж «Митницький» у місті Черкаси.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Просто черкащан 24.10.2018 15:57
Депутатам розбитися на групи райони встановити норми ї збирати планово собачий послід.Користі буде більше від їх роботи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Непляжний 24.10.2018 10:21
Цитую ???:
...назва "Пушкінський пляж" у Черкасах звучала таки по-ідіотськи...

Неідіотськими на Пушкінському були хіба що абрикоси та травичка. На жаль, на Казбетському вони вже не виростуть. Не передбачені...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Вольт 23.10.2018 20:51
Щоб його ще перейменувати в Черкасах? Вулиці перейменували, на пляжах сильно не розженеся... Порадьте, люди добрі. Бо починається топонімічна ломка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 007 23.10.2018 18:01
І як же ми до цього перейменування жили? Дякуємо депутатському корпусу за таке виважене, мудре рішення. Коли б не це перейменування, то місто б не вижило, а те, що малозабезпечені , лікарні, вчителі, породіллі сидять без грошей, то все херня. Головне на сьогоднішній день вулицю та пляж перейменувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Дніпро 23.10.2018 17:35
Боюся, що один назвемо Косюковсько-сальмонельним, а інший Косюковсько- шигельозним з таким розвитком екокатострофи в місці забору води та місцях відпочинку. У нас криза обласної влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 ??? 23.10.2018 17:18
Нічого не маю проти першого перейменування, бо назва "Пушкінський пляж" у Черкасах звучала таки по-ідіотськи.
Але навіщо було Смілянський перейменовувать ? Та ще й на Митницький - він же й так є митницьким географічно. :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Марина 23.10.2018 16:46
найживописніший і найбільший пляж (в народі "біля Марини") влада тупо не помічає і ігнорує. Мета зрозуміла-потім скажуть: захаращений (або заХЕРащений) і "Батьківщина " з Савіним забудують совковими багатоповерхівк ами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 правда 23.10.2018 15:04
ура!!! Що можу бути краще?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 1 23.10.2018 14:32
Очередная перемога