реклама
Програма навчання депутатів

image.php Земельній ділянці в районі вул. Лісова Просіка  присвоїно статус парку та надано назву «Лісова пісня».  Відповідний  проект рішення учора підтримали депутати Черкаської міської ради.

Парк «Лісова пісня» орієнтовною площею 6,3 га розташований в районі вул. Лісова Просіка та автодороги Н-16. Метою створення та функціонування парку є недопущення знищення цінних природних комплексів міста. Тим паче, що мікрорайон «Соснівка» є «легенями міста».

З початку ХХ століття в «Соснівці» відпочивали заможні люди з багатьох європейських країн, а також члени царської родини. Зі встановленням радянської влади «Соснівка» набула статусу  всесоюзної здравниці для трудящих, так як соснові дерева мають ряд лікувальних властивостей.

Сосновий ліс має численні лікувальні та фітонцидні властивості, неподалік розташовано ряд лікувально – профілактичних закладів як місцевого так і обласного значення. Також з поруч з парком розташований дошкільний навчальний заклад «Лісова пісня», де навчаються діти з легеневими захворюваннями.

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Територія парку "Лісова пісня" належить до міських земель не наданих у власність або постійне користування.

Розташування парку має історичну, природоохоронну, наукову та естетичну цінність: вдале поєднання відкритих галявин з посадками дерев хвойних та листяних порід, трав’яним покровом злакових трав, органічно вписані в загальний природний ландшафт. На території парку зростають хвойні та листяні дерева: сосна, черемха, дуб звичайний, дика груша, акація, липа, шовковиця, глід, клен, кущі листяних порід – дикий виноград. Дерева знаходяться в задовільному стані, подекуди потребують санітарної обрізки.

На сьогодні територія по вул. Лісова Просіка є місцем відпочинку мешканців міста, приносить естетичну насолоду, створює гарний настрій, є невід’ємною частиною спілкування людей з природою, являє собою фактично повноцінний парк зі своїми природно-ландшафтними комплексами, унікальним обличчям та цікавою історією.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Сотник 26.10.2018 01:04
І яку кількість дубів, що там ростуть, планується залишити на місці?! Ті парки, що є, до ладу доведіть! Чи у лісах дерева не такої якості ростуть, що вам тут пиляти заманулось?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама