реклама

реклама

Кабінет міністрів України погодив призначення голів Черкаської та Київської обласних держадмінстрацій.

afe597160d6aa00c7944ea83406fc9a6-1

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні уряду, інформує "Про все" з посиланням на Depo.ua

Так, головою Черкаської ОДА стане екс-депутат та екс-голова Черкаської облради Олександр Вельбівець. На цій посаді він замінить Юрія Ткаченка.

Київську обладержадміністрацію замість Олександра Горгана має очолити Олександр Терещук, який до цього часу був Першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #30 Віктор 25.10.2018 20:52
Цитую правда:
а як же бізнес?

поийдеться ділиться, як Ленін казав...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #29 А хто сказав? 25.10.2018 18:01
Щось президентського Указу як не було - так і немає. Про що розмови?
А Вельбівець, кажуть вже приймає вітання від "пєрєбєжчиків"-чинушок :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #28 Що за манси? 25.10.2018 11:27
А З ЯКИХ ЦЕ ПІР КАБМІН ГРОЙСМАНА ЗВІЛЬНЯЄ І ПРИЗНАЧАЄ ГУБЕРІВ?
ЦЕ Ж ВИКЛЮЧНО ПОВНОВАЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 А скоро вибори 25.10.2018 11:13
Цитую ДЖЕКО:
Вельбівець - не набагато кращий, але є плюс - може, хоч замів поставить хоч трішки професійних, бо ці, що є - хай Бог милує.

Це справді помилка Ткаченка - те, що не гнав с....ю мітлою усіх цих ковалів-овчаренків-березанів. Але якщо вважати за благо тільки те, що Вельбівець їх прожене - то що ж це за "радість від змін" - тільки від того, що три пінгвіни щезнуть з пейзажу ОДА?
Якщо й мінять губєра перед виборами - Порох мав би зробить ставку на якусь дійсно авторитетну людину. Але цього чомусь не сталося.
На що Roshen розраховує на виборах?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 ... 25.10.2018 10:26
Цитую Читаю між рядків:
Цитую Сотник:
Цитую Реаліст:
Цитую Василько:
Здається найдовший губернаторський строк відмотав? Більш ніж 4,5 роки

У вересні 2018 року виповнилося 4 роки від моменту призначення на посаду.

Читайте : https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Ткаченко,_Юрий_Олегович

Ти хоч не "палися" так, "Сотнік"! Та сама стаття є в україномовній Вікіпедії - чого ж ти посилання на рашка-джерело даєш? :lol:
Так, Ткаченко прийшов на посаду зразу після Революції Гідності - 15 березня 2014 року.

Ткаченко і Ко, і вас і вашу гідність «мали на увазі»!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #25 вождь 25.10.2018 10:25
Трохи відпочине перед виборами в теплих краях, здоров'ячко поправить після непосильної праці і у Верховну Раду знов на наше благо "Працювать" та про нас неблагодарних думать і турбуватись. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #24 ДЖЕКО 25.10.2018 10:23
За історію Черкащини більш нікакенного ніж Ткаченко не було і приблизно. Такий і рівень його заступників. Вельбівець - не набагато кращий, але є плюс - може, хоч замів поставить хоч трішки професійних, бо ці, що є - хай Бог милує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #23 Читаю між рядків 25.10.2018 09:58
А якого х** не опублікували мій коментар про те, що 10 березня у ЗМІ був найдебільніший в історії злив "чорнухи" проти Ткаченка?! Даун, який його готував, не удосужився навіть вивчить, що ресторана з назвою "Ботічелі" у Черкасах вже майже два роки немає.
Чому "відфільтрували" коментар - я ж писав не про "Прочерк"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 ХХ 25.10.2018 09:46
Від перестановки доданків, сума не міняється. Що Ткаченко служив одній особі, що Вельбівець буде їй служити, але як на думку цієї особи, Вельбівець буде більш "преданим".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #21 Внучок 25.10.2018 09:17
Губернатор,який збудував власну садибу за рахунок дитячого будинку(армяни забезпечили юридичний супровід)зобовя заний відповісти за свої діяння не перед васалом-гарантом, а перед судом лінча власного народу.