реклама
Sucurity Police

реклама

Поки Черкаси намагається придбати 20 тролейбусів за понад 120 млн грн, повз місто проходить можливість придбати 12 тролейбусів за ціною яка менше вартості одного нового «Богдана».

44700937_2242421035828651_1679253984201670656_n

Про це у «Фейсбуці» написав громадський активіст Павло Мосійчук з посиланням на «Пассажирский транспорт».

В цьому місяці чеське місто Пльзень виставило на продажу тролейбуси Skoda 21tr. «Це повністю низькопідлогові тролейбуси з можливістю автономного ходу від дизель-генератора: з такими тролейбусами перекриття Соборної площі чи ремонт бульвару не змушували б кардинально змінювати рух тролейбуса, – написав активіст. – Вважаю, що тролейбусний парк і міська влада повинні розглянути можливість придбання таких тролейбусів якнайшвидше».

Представник громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Валерій Мироненко на своїй сторінці у «Фейсбуці» проводить голосування серед черкащан, який варіант розширення тролейбусного парку вони підтримують - закупляти нові дорогі тролейбуси чи вживані дешевші. Проголосувати можна ТУТ.

43742083_2242420929161995_2345487674774650880_n

44778008_2242420935828661_706308982439936000_n

Фото: СТТС, безпосередньо зображений тролейбус продається

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 ЮЗР 26.10.2018 07:48
Цитую Перехожий:
Цитую ЮЗР:
А новые слабо купить? Или весь металолом с Европы покупать?

Ну це як новий "ЗАЗ-Віда" і вживана "Шкода-Октавія". Хто їздить той знає.

Вообще то я про Новые Чешские тралики сказал!!! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Дональд Трамп 25.10.2018 19:51
Олейник както уже покупил потрепанные автобусы.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Перехожий 25.10.2018 18:54
Цитую ЮЗР:
А новые слабо купить? Или весь металолом с Европы покупать?

Ну це як новий "ЗАЗ-Віда" і вживана "Шкода-Октавія". Хто їздить той знає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 ченчик 25.10.2018 17:52
Якщо це правда, то все одно краще придбати 20 старих чеських, і 19 нових Богданів. І здати на металолом з десяток ЗИУ. Добрий господар зробив би так, але згори, звичайно, видніше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 ЮЗР 25.10.2018 16:02
А новые слабо купить? Или весь металолом с Европы покупать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 майданный червь злочиния 25.10.2018 13:29
Каждый активист разбирается в содержании транспортного парка. Еще лучше разбираются в этом интернет-голосовальники. А украсть можно всегда, например получить процент с продажи свалочной техники туземцам от польского жулья.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Сотник 25.10.2018 13:16
Цитую бывший:
Це питання буде відхилено,знайд уть десяток причин,но основна,головна ,на такій оборутці немає що вкрасти.

А я вважаю, що ці рєбята і тут щось вимутять для себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 бывший 25.10.2018 13:06
Це питання буде відхилено,знайд уть десяток причин,но основна,головна ,на такій оборутці немає що вкрасти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 вождь 25.10.2018 12:43
Я вважаю, що потрібно придбати хоч і вживані, але європейські машини. По-перше ніхто відкату в такому випадку не отримає, а по-друге вони хоч і вживані але набагато комфортніші та якісніші ніж нові богданівські.