реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко своїм радником Івана Косенка, депутата міськради від ВО «Свобода».

sesiya1161_1

У коментарі сайту vikka.ua Іван Юрійович підтвердив цю інформацію.

Свободівець буде радником мера з питань роботи із учасниками війни. До своїх нових обов’язків Іван Косенко стане з 5 листопада.

– Це велика відповідальність, навантаження й важка робота, – каже про посаду в мерії новий радник.

Нагадаємо, від «Свободи» радником пана Бондаренка вже була депутат обласної ради Оксана Ковбоша. Згодом її місце посів однопартієць Віталій Козирь.

Фото: «Інфоміст».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #10 язон 02.11.2018 21:49
Цитую 007:
Купляємо квитки в перші ряди, запасаємось попкормом, скоро вибори. :lol: :lol: :lol:

В этом цирке мы - не зрители. Арена на наших спинах стоит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 справедливий 02.11.2018 17:29
А де ж Шило? Чому він не радник?. Чи може він уже зрадник?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 007 02.11.2018 15:31
Цитую Ваги:
Цитую Проникся.:
Свобода керує мером?

За все треба платити. Щоб бути на перших і ключових ролях, а тим паче залишитися на час передвиборчих перегонів при владі і з бюджетом міста на кармані треба, як у шахах, якимось посадами пожертвувати. Але цікаво буде подивитися, хто кого "нагріє" Свобода - Батьківщину, чи навпаки. Їх, поки що, поєднує дві речі: те, що вони у опозиції до діючої провладної сили і однакове бажання прийти до влади. А тут вже друзів не буде

Купляємо квитки в перші ряди, запасаємось попкормом, скоро вибори. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Ваги 02.11.2018 14:55
Цитую Проникся.:
Свобода керує мером?

За все треба платити. Щоб бути на перших і ключових ролях, а тим паче залишитися на час передвиборчих перегонів при владі і з бюджетом міста на кармані треба, як у шахах, якимось посадами пожертвувати. Але цікаво буде подивитися, хто кого "нагріє" Свобода - Батьківщину, чи навпаки. Їх, поки що, поєднує дві речі: те, що вони у опозиції до діючої провладної сили і однакове бажання прийти до влади. А тут вже друзів не буде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 иван 02.11.2018 13:56
Цитую Табельщик:
Ще не приступав до роботи, а вже говорить, що це "навантаження й важка робота"

И минимальная зарплата и воровать нечего.Влип по полной :lol: :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #5 вождь 02.11.2018 12:59
Так він радник по роботі з учасниками АТО, ООС чи війни? Ця особа психолог, військовий чи землемір? Свобода просто кузня кадрів якась, все знають і вміють мало того можуть навіть, як експерти з усіх питань, поради давать. Тільки пацієнту з кожним днем все гірше і гірше.:roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #4 Табельщик 02.11.2018 12:02
Ще не приступав до роботи, а вже говорить, що це "навантаження й важка робота"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #3 Дональд Трамп 02.11.2018 11:10
А мы горожане молча наблюдаем за этим бардаком,городо м керует не свобода,а сопляки-тупые,без опыта работы,бездарны е,но с языком до колен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #2 Проникся. 02.11.2018 10:35
Свобода керує мером?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #1 Юлебот 02.11.2018 10:33
Це якийсь кошмар! Майже ніхто із "свободівців" не воював - зате вони радитимуть лисому лисянину, скільки землі "свободівцям" і їх родичам з Молдавії нарізать у черкасах?!