реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко назвав прокурора Черкаської області, уродженця Чернігівської області, «Чернігівським хлопчиком».

Бондаренко1

Таким чином мер в інтерв’ю «Вичерпно» парирував закид прокурора, що він, Бондаренко, мовляв, «як хлопчисько кілька днів бігав від слідчих та прокурорів, а в момент вручення повідомлення про підозру ганебно ховався…»

Нагадаємо, раніше Бондаренко звинуватив обласну прокуратуру в політичному переслідуванні.

– У мене є безліч знайомих у прокуратурі, які дивляться на це і кажуть: «Коли вже цей чернігівський хлопчик...» (Я ж теж можу сказати, як він: «хлопчисько»... чернігівське)... Хіба це рівень обласного прокурора казати: «Дивіться, за кого голосували»? Я хочу, щоб він пішов зі мною на вибори і показав, – зазначив Анатолій Бондаренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #10 Перехожий 04.11.2018 19:11
Цитую Проникся.:
Сам собі ЗАКОН!

Закон-тайга медведь-прокурор...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Проникся. 04.11.2018 17:14
Сам собі ЗАКОН!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Сотник 03.11.2018 10:15
З якого дива прокурору йти на вибори?! Це рівнозначно тому, щоб Толян пройшов прокурорський конкурс! :cry: У мера істерика чи борзометр зашкалив?! Понесло від рейтингу ЮВТ! Але ти там до чого, Толя? Завдяки тобі вона втратить у Черкасах суттєву частину голосів! І коли це стане для ЮТ очевидним,- Лисянка стане курортом для свого уродженця -Анатолія
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 007 03.11.2018 09:19
Це Толя такий хоробрий бо думає, що Жулька пролізе. Дивись, щоб після виборів не репетував ти прокурору"батько рідний прости, біс попутав"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Потсоны бранятся 02.11.2018 20:01
- Толька тешатся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Дональд Трамп 02.11.2018 19:45
ОНО рассчитывает на свои тылы -тупых и безмозглых помошничков.которых не найдешь на своих рабочих местах,кабинеты закрыты,ни одного вопроса не решишь и не потому что они в Китае,Турции,а потому что ни опыта в работе,ни знаний-одни пустые словеса и язык до колен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Lok 02.11.2018 19:29
Задовбав він виборами лякати. Взяв би вже й пішов на них трєпло. Є в його команді хоч хтось адекватний? Поясніть йому ази математики. За нього проголосувало 29000 чоловік. В Черкасах - 227000 виборців.Порахуйте йому у відсотках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Каркар 02.11.2018 19:28
~ Культура ~
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 справедливий 02.11.2018 17:25
Тоха напевно наривається на ... .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #1 вождь 02.11.2018 16:37
Що там в прокуратурі кажуть міфічні толіні друзі це довести і підтвердити або спростувати неможливо. А от про те що лисянський крутий пацанюра (а не хлопчик) ховався в мерсі брата - то це доведений факт. І ще одне не зрозуміло чому бонд так впевнений в своїй перемозі, що всіх кличе на вибори. Краще б на руках боровся або хто більше пива зможе випити. :oops: