реклама

реклама

Бондаренко6 Напередодні виборів 2019 року на опозиційних політиків здійснюється тиск з боку правоохоронних органів. Про це заявив міський голова Анатолій Бондаренко, який вважає кримінальні провадження, порушені проти нього, політично вмотивованими.

– Це відбувається напередодні виборів.., – заявив міський голова у відеоінтерв’ю виданню «Вичерпно». – Але я пройшов безліч виборів – і при Кучмі, коли Ющенка обирали, і при Януковичі, але не відчував такого тиску. Вчора, наприклад, за авто моєї дружини працювало спостереження. Ми це знаємо. І за мною несанкціоноване спостереження відбувається. Але, шановні друзі, мені нема чого приховувати!

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #11 Мікроскоп 05.11.2018 04:50
Так,стежать! Всі черкащани.Ще й перед собою тримають його передвиборчу програму! Але бачать великі різнобіжності.Видно переплутали програми якогось мера з іншого міста!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Проникся. 04.11.2018 17:11
Дуже цікава, в кримінальному плані, дружина мера?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Сотник 03.11.2018 10:18
Чому ти вирішив, що "не санкціоноване"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 автограф 03.11.2018 09:28
Та то фанати репа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 007 03.11.2018 09:16
Схоже в Толі психічні розлади почались. Всі навколо за ним стежать. На днях його радник Юрасик також казав, що відео з камер спостереження в місті не можна давати поліції, бо за ними поліція буде стежити. Пора хлопці вам спеціалісту показатись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Соня 03.11.2018 01:12
Прочерк! Вас не нудить від самих себе?
Як можна цю мерзоту підтримувать?
Фу..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Шарафутдінов Еркін. 03.11.2018 00:40
Гляньте на фото. Ці руки нічого не крали.... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Скептик 02.11.2018 21:11
Ха-ха-ха! І хто повірить у те, що Бондаренку нема чого приховувати? А запаси локшини, яку так майстерно цей пан і його подільники вішають на вуха містян? А свої доходи від незаконно встановлених МАФів, які потім "магічно" вмявляются законними? І інше подібне. Краше Бондаренку затулити рота, а то вилетить таке, що потім пошкодує
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Дональд Трамп 02.11.2018 20:56
Голову напекло-шапку одень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 123 02.11.2018 20:55
або путін ,або комарі , з якими ви успішно боролись за бюджетні кошти в лисянці ,видно злопамятні оказались