реклама

реклама

Бондаренко1 Міський голова Анатолій Бондаренко в будь-який момент готовий разом із депутатами міськради йти на перевибори, і його не цікавить, як різноманітні перипетії з відкриттям проти нього кримінальних проваджень можуть вплинути на його особистий рейтинг.

Про це пан Бондаренко заявив у відеоінтерв’ю виданню «Вичерпно».

– Я відверто скажу: мене не цікавить мій особистий рейтинг, – наголосив мер. – Мене цікавить результат моєї роботи. Можу сказати по-українськи: мені «начхати» на свій особистий рейтинг! Так підходить? Я думаю, (глядачам, – ред.) сподобається моя відповідь.

реклама

Коментарі  

 
+9 #9 Светлана 05.11.2018 11:09
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
..начхати...Глядачам сподобається? Мєр звичайно поки що не по фєні ботає, але вже десь близько того.Людина , яка вживає жаргон при спілкуванні з аудиторією, малокультурна і не може бути очільником Міста.Це дискредитує наше славне Місто.

А звідки взятись культурі? Ні освіти, ні самовдосконален ня. Єдине на що спромігся - купити дипломи про вищу освіту. Словариний запас толіка, як у Елочки-людожерки. Зате в крісло мера учепився намертво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Дональд Трамп 04.11.2018 20:49
Говоря народным языком -толян в**ався.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Це 04.11.2018 19:32
новий курс!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #6 Шурик 04.11.2018 18:21
Цитую тор:
За дороги окрема дяка, робить. Плитку теж кладе, нехай так-чим взагалі одарич, нічого путнього не зробив.

Хорошие дороги- это его прямая обязанность. За что спасибо? Интересно сколько денег он сп... на откатах? Вот чем нужно поинтересоватьс я.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #5 Шурик 04.11.2018 18:12
Ох и кугут! Бедные, бедные ЧЕРКАССЫ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Проникся. 04.11.2018 16:59
Рейтинг напряму і залежить від результативност і роботи.Які результати , такий і рейтинг. А тобі на думку містян ,виявляється,- начхати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Шарафутдінов Еркін. 04.11.2018 11:56
..начхати...Глядачам сподобається? Мєр звичайно поки що не по фєні ботає, але вже десь близько того.Людина , яка вживає жаргон при спілкуванні з аудиторією, малокультурна і не може бути очільником Міста.Це дискредитує наше славне Місто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Сотник 04.11.2018 11:55
Ну і даремно! Ще раз підтвердив свій провінційний менталітет. Виборцям буде ще легше з ним прощатись!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-29 #1 тор 04.11.2018 11:04
За дороги окрема дяка, робить. Плитку теж кладе, нехай так-чим взагалі одарич, нічого путнього не зробив.