реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не може гарантувати, що в Черкасах наступної зими не повториться торішній колапс із прибиранням доріг від снігу.
Бондаренко3

– Гарантії немає ні на що. Ви знаєте, в нашій країні йде війна, тому тут давати гарантії на щось не можна, – заявив Анатолій Васильович у інтерв’ю виданню «Вичерпно». – Є в нас надзвичайно велика проблема – державний банк «Укргазбанк» відмовив комунальному підприємству «ЧЕЛУАШ» в лізингу на придбання снігоприбиральної техніки – дивлячись на те, що відбувається в Черкаській міській раді. На жаль, сьогодні є велика проблема. Група депутатів, які, таке враження, «літають на вертольотах», і їхні діти теж «пересуваються повітрям» і не ходять по наших тротуарах, мені здається, хочуть зробити, щоб місто стало заручником, і щоб очищення вулиць і тротуарів від снігу не відбувалося.

При цьому, як зазначив мер, керівництво міста працює над тим, щоб місто належно утримувати взимку – концентрується малочисельна техніка комунального підприємств Черкас.

Крім того, з метою залучення приватної техніки оголошено тендер на очистку міста від снігу, й незабаром будуть результати.

– Але один із депутатів, Олександр Радуцький, подав апеляційну скаргу, щоб знов заблокувати виплати з бюджету. «Чим гірше – тим краще». Він думає, що це спрацює на пониження рейтингу міського голови. Але це спрацює передусім проти всього міста, – наголосив Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
-2 #21 Стефанія 05.11.2018 20:08
Радуцький таким чином бореться з мером, раніше він боровся з попереднім мером, а в заручниках його дій знову опинились жителі міста. І мені здається, що не вгамується, поки сам в крісло не влізе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 Шурик 05.11.2018 19:40
Я прекрасно помню как пару лет назад Л. ( предыдущий директор этого КП) фоткался на фоне новой техники.
Толик, куда девали технику, поменяли на лексусы? Ну ты и *****!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 Моня 05.11.2018 18:34
Цитую Черкащанин:
Цитую бувалий:
Цитую Черкащанин:
Якраз у зв'язку з тим, що в країні йде війна, такого ......нерозумного "мера" гнать треба в три шиї, щоб і не смерділо ним у місті!
Це ж треба додуматься брякнуть таке! А за який *** ти отримуєш 400 відсотків премії?!

А чим ти розумніший за мера?

Чуєш ти, "бувалий"! Якщо ти випірнув з 5-ї точки "мера", щоб зробити ковток свіжого повітря - то "диши глубже і ниряй обратно"! Не мели, чамренний, пургу всяку - з цим твій "мер" нормально і сам справляється, без суфлера!

Це мабуть відробляє останній призначений радник мера :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 Телепням 05.11.2018 18:32
Цитую Черкащанин:
Якраз у зв'язку з тим, що в країні йде війна, такого ......нерозумного "мера" гнать треба в три шиї, щоб і не смерділо ним у місті!
Це ж треба додуматься брякнуть таке! А за який *** ти отримуєш 400 відсотків премії?!

То не премія, то "бойові" за бойові дії на дорогах міста. Побратими не берег Дніпра забудовуюють, а будують укріплення. То не рідним і братанам земелні ділянки у Соснівці під будівництво особніків, а для партизанських схронів. А чому бракована тротуарна плитка? А якщо колись нагрянуть москалі, то щоб вони ноги переламали. А чому стільки так званих МАФів, то місця для звязківців.
Блін, точно йде війна :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #17 вождь 05.11.2018 15:23
Если есть проблема - ее нужно решать. Не можешь или не умеешь уйди и уступи место другим. Почему люди должны страдать из-за вашей непомерной жадности и постоянной лжи. Уйдите сами по-добру по-здорову. Как вы надоели бездари. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 Война 05.11.2018 15:07
почему то не мешает разьезжать на мерседесе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Гроші 05.11.2018 14:53
Хіба в Україні один банк?! До іншого банку звертатись не пробували?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Каркар 05.11.2018 14:15
Толю, готуй три конверти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Буковель 05.11.2018 13:17
Стара приказка каже, що "краще з розумним загубить, аніж з дурнем знайти". Але в Черкасах це не спрацювало: як при разумному Одаричеві місто багато загубило, так і при смішному Толікові нічого не знайшло. На зиму обидва перетворюються на бабаків у сплячці, які відрізняються хіба наявністю-відсутністю чуба на голові(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Арчер 05.11.2018 12:59
Цитую Черкасчанин:
пока еще живое коммунальное предприятие? Или Вы за серые схемы?

Тут он яка ситуація. Я думаю, що громаду цікавить результат. Яким чином він буде досягнутий діло таке. Хоч через 100-500 підрядників, хоч через одне комунальне підприємство. В даний момент бачимо що: техніку не закупили для ЧЕЛУШа, договір не заключили з підрядником. Тобто якщо раптом, завтра влупить нормальний такий снігопад, місто буде паралізованим. Що мали на початку літа, те маєму по факту і перед початком зими.
P.S. на рахунок корупційних схем, то де гарантія що вони з ЧЕЛУАШем не крутятся? Ви знаєте? Я ні. Так про любий тендер і договір говорити можна. Але без доказів це з пустого в порожнє.
P.P.S. А зами наближаэться, і судячи з того що ляпнум мер, місто таки накриє сніговий коллапс.