реклама

реклама

Голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець під час учорашньої прес-конференції розповів, чому, відповідно до декларації, його статки за рік зросли.

Вельбiвець Голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець під час учорашньої прес-конференції розповів, чому, відповідно до декларації, його статки за рік зросли.

– Я управлінець уже двадцять років поспіль. Усі мої доходи – трудові, практично всі вони – з основного місця роботи. Це ви можете перевірити за моїми деклараціями за всі роки. Мій нинішній посадовий оклад встановлює Кабінет Міністрів. Це – конкретна цифра, а не «вилка», в межах якої можна було б варіювати. В цьому році відбулися певні збільшення для органів місцевого самоврядування, – зазначив пан Вельбівець.

Крім того, він отримує встановлену облрадою надбавку 60% до окладу і премію в розмірі 100%.

– Не 400, не 700 відсотків, як ви бачите в окремих органах місцевого самоврядування, а 100. І це питання розглядалося на сесії відкрито, – додав Олександр Вельбівець.

Крім того, він отримує встановлені законом відпускні й допомогу на оздоровлення, а також встановлену радою одноразову допомогу на соціально-побутові потреби. Нарешті, він отримує грошові компенсації за дні відпустки, які не відбув, адже з передбачених законом 45 днів перебуває у відпустці максимум 10-14.

Відповідно до щорічної декларації, в 2016 році річна зарплата Олександра Вельбівця дорівнювала 257 346 грн, а у 2017 році – 434 416 грн.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #14 Українська правда 28.12.2018 11:54
Перемога. Славімо святих свиней і далі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 А що повязує з Україною? 06.11.2018 22:21
є віруючим УПЦ Московського патріархату) на його призначення головою ОДА і чи не змінив він віросповідання, він відповів, що змінювати віру не збирається.

«Москвич», який полагодив і тримає в робочому стані
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Дональд Трамп 06.11.2018 19:27
А за что премии-что оно полезного сделало для области ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Валя 06.11.2018 17:38
Цитую Таня:
Це капець-зарплата у нього 450000?А прожити за пенсію----1600?---СЛАБО????де несправедливіст ь
Де

Де? Де! Шукають її чиновники для Вас. От для того і купують з захистом от інфрачервоного випромінювання "Інфініті", щоб знайти ту - справедливість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Я черкащанин 06.11.2018 15:56
Цитую ???:
Цитую Я черкащанин:
Цитую Таня:
Це капець-зарплата у нього 450000?А прожити за пенсію----1600?---СЛАБО????де несправедливіст ь
Де

Але 450 тис. - це річна зарплата, зверніть на це увагу.

Але зверніть увагу, що така зарплата у нього була в 2017 році, а у цьому році він світить місячну зарплату у майже 52 тисячі - отже, за цей рік буде вже більше 600 тисяч гривень. Щороку вона в нього зростає на майже 200 тисяч гривень, а місячну збільшили на 10 тисяч - у Вас теж так, "Я черкащанин"? ;-)

))))))))))))))) ))))))))))))))) ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 ??? 06.11.2018 14:56
Цитую Я черкащанин:
Цитую Таня:
Це капець-зарплата у нього 450000?А прожити за пенсію----1600?---СЛАБО????де несправедливіст ь
Де

Але 450 тис. - це річна зарплата, зверніть на це увагу.

Але зверніть увагу, що така зарплата у нього була в 2017 році, а у цьому році він світить місячну зарплату у майже 52 тисячі - отже, за цей рік буде вже більше 600 тисяч гривень. Щороку вона в нього зростає на майже 200 тисяч гривень, а місячну збільшили на 10 тисяч - у Вас теж так, "Я черкащанин"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Я черкащанин 06.11.2018 14:48
Цитую Таня:
Це капець-зарплата у нього 450000?А прожити за пенсію----1600?---СЛАБО????де несправедливіст ь
Де

Але 450 тис. - це річна зарплата, зверніть на це увагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Ху іс Вельбовєц? 06.11.2018 12:02
Цитую Тарас:
Як Ткаченко міг таку ***** в Черкаси привести??

Є такий великий комбінатор, назвем його Овчко Мик Сем, який вважав, що може управляти пластиліновим вельбівцем стільки, скільки захоче. Він і притіг Ткаченкові цього троянського коня.
Але якось коню попала віжка під хвіст і він вирішив, що завжди бути пластиліновим не годиться. Перше, що зробив - послав "на йуга" Овчка і його династію, замовив "Інфініті" замість "Москвича" і сів біля водосховища-моря на погоду чекать.
Картина маслом - "Почекун з Лисянки". Дивуюся, як ще ніхто такий демотиватор у соцмережах не запустив. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Таня 06.11.2018 12:02
Це капець-зарплата у нього 450000?А прожити за пенсію----1600?---СЛАБО????де несправедливіст ь
Де