реклама

реклама

Наприкінці вереcня у Черкасах нарешті відкрили довгоочікуваний гімнастичний комплекс, однак уже буквально через місяць заговорили, що він небезпечний для занять і навіть може залишитися без опалення. Наразі він так і не функціонує. Натомість заступник міського голови Юрій Ботнар у цих нападках на нововідкриту залу побачив політичний підтекст.

Botnar-710x434

На цьому він ще раз наголосив у студії «Вичерпно».

– Я хочу підкреслити, що на сьогоднішній день Черкаський гімнастичний комплекс повністю готовий до роботи, для того, щоб виховувати нових черкаських чемпіонів із гімнастики. Нічого не заважає, окрім бюрократії чиновників ДАБК, але вони не можуть чітко висловити, в чому власне проблема, — розповів заступник міського голови.

Таким чином, вважає чиновник, черкаські діти залишилися в заручниках політичних ігор.

– Можливо, хтось із чиновників хоче якогось «відкату»? Та я ще раз підкреслюю, «відкат» ніхто нікому давати не повинен, брати і вимагати також, – наголосив Юрій Ботнар.

Детальніше про транспортну реформу, кадрові зміни у Черкаській міській раді, як ВО «Свобода» оцінює результати своєї роботи в Черкаській міській раді, транспортну реформу – бути чи ні та інше дивіться у відео «Вичерпно».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #19 Прослухав 07.11.2018 21:15
Що, хочу сказати. Питання вирішується дуже просто, якщо вимагають хабар, говори конкретно, хто і скільки. А так, це наклеп і адміністративни й нажим на відповідні органи, щоб вони прийняли цей обєкт з порушеннями. Ми знаємо по одеський дитячий табір і скільки там загинуло дітей. Чули скільки загинуло в Росії у нічному клубі "якась там чи "Лиса лошадь" чи по іншому, де загинуло до 100 осіб. А цей чиновник, використовуючи службове становище намагається службових осіб підти на підлог і угоду його політичним планам і поставити життя дітей під загрозу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 тики так 07.11.2018 14:00
Цитую Таки-так:
Цитую Гроші:
Цитую Виконроб:
Дрімуча некомпетентніст ь. Зате фоткатись любить. Краще б походив на якісь курси лікнепу. Може хоч чогось навчився.
Ботнар навчався на магістратурі в Черкаському інституті банківської справи. Дипломований економіст.

Відчувається, що навчався "на магістратурі", а в магістратурі - ні.

А, як "магістратуру" звуть? Гарненька?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Гроші 07.11.2018 13:33
Цитую Хіба?:
Цитую Гроші:
Цитую Виконроб:
Дрімуча некомпетентніст ь. Зате фоткатись любить. Краще б походив на якісь курси лікнепу. Може хоч чогось навчився.
Ботнар навчався на магістратурі в Черкаському інституті банківської справи. Дипломований економіст.

Якщо не зраджує память, то він особисто розповідав, що спочатку закінчив Уманський сільскогосподар ський за фахом "садівництво". Ну а магістратура, самі знаєте як, на комерційній основі закінчується. У нас 80% відсотків сьогоденних керівників міста закінчили Аблязова на комерційній основі. Це узаконена розпродажа дипломів.
Хто знає, як він там вчився, на пари ходив. Це можуть сказати лише його одногрупники та викладачі, які його вивчили на магістра. Може, він ще не всі свої таланти розкрив ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Іван Сергійович Лучко 07.11.2018 13:22
в тій залі не працює пожкрна сигналізація. чи забули вже жертви Одеського дитячого табору. Безпека дітей важливіша. А Юрко популіст і маніпулятор. Та й не хочеться ділитись відкатами... і
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Таки-так 07.11.2018 10:48
Цитую Гроші:
Цитую Виконроб:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Хіба? 07.11.2018 10:28
Цитую Гроші:
Цитую Виконроб:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 СУ 07.11.2018 10:17
Вам важко подiлитись вже отриманим хабарем? Напевно перерiзальник все привласнив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 бульба 07.11.2018 07:09
Вибачте а в "експерта" Юрчика освiта хоч якась, э? Куплений диплом заочника не рахуэмо, Бо то не освiта а перепустка на роботу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Черкасчанин 06.11.2018 21:04
Цитую Дональд Трамп:
Почему ленту резал Тягнибок,а не Петренко ?

Должность свадебного генерала пока занята Олежей :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Мікроскоп 06.11.2018 20:58
А йому все божа роса! Спец всесвітнього масштабу! Знизу ж видніше!