реклама
Привітання від міського голови
реклама

Перші дні листопада стали знаковими для кількох десятків молодих виконавців. Адже саме в ці дні їх талант можна було розглянути на Всеукраїнському фестивалі власної пісні та співаючої поезії «Оберіг», що проходив у Луцьку з 1 по 3 листопада. Серед 40 учасників із різних куточків нашої країни у списку можна було побачити і кам’янчанин – Олександра Тищенка, який посів І місце!

45494993_2039003646389815_7398126852927127552_n

Даний конкурс був заснований ще у 1989 році. Проіснувавши кілька років фестиваль «заснув» на понад 20 років. Лише з ініціативи обласних депутатів захід відродили у 2017 році.

За умовами конкурсу учасники виконували декілька творів. Олександр виконав 2 власні пісні – «Коли» та «Подорож казкою». Його харизма та талант допомогли йому потрапити до 11-ки фіналістів, що виступали на гала-концерті. Серед них і визначили переможців.

9rab_ODW3X0

Окрасою заключного Гала-концерту фестивалю «Оберіг-2018» у Луцьку стали виступи дуету «Кулі», народного артиста України Володимира Смотрителя, голови журі фестивалю Романа Коляди, фронтмена гурту «482» Віталія Кириченка, заслужених артистів України Лесі та Галини Тельнюк, лірника і бандуриста Тараса Силенка.

Для Сашка це вже 2-й фестиваль. До цього він брав участь у Всеукраїнському молодіжному фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», але там такого результату не отримав.

Займатися ж творчістю він почав кілька років тому. Першим серйозним кроком у його творчості стала перемога на районному вокальному шоу «А-фактор» у 2017 році. Вже за рік на тому ж конкурсі Олександр презентував свою першу власну пісню.

Про це повідомляє голова ГО «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини» Антон Юрченко.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама