реклама

реклама

До українського війська у рамках осіннього призову було заплановано призвати 700 юнаків із Черкащини. Ця робота продовжується, протягом листопада залишилося дібрати близько 200 осіб.

soldaty-710x434

Про це щойно під час прес-конференції розповів обласний військовий комісар Євгеній Курбет, інформує «Вичерпно».

Низка районів справилася з цим завданням майже на відмінно з показником близько 90%. Серед районів, які не дотягують — Монастирищенський, Маньківський, Черкаський ОВК (Черкаси та район), міста Жашків, Канів та Шпола — там показник становить від 40 до 66%.

реклама

Коментарі  

 
-1 #9 007 08.11.2018 11:52
Потрібно говорити прямо - з цього призову маємо 200 дезертирів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 костя 08.11.2018 09:30
Цитую жорік:
Цитую костя:
Зараз безкоштовного нічого немає. Ніхто не хоче впусту витрачати рік-півтора свого життя. У нас все платне: освіта, медицина, любі послуги, роботи і т.д. то чому служба в армії безоплатна? (те що там платять оплатою назвати не можна) :o

Мабуть ви з шобли патріотів, що щастають по Черкасам. Не поділитеся скільки вам платять, щоб Держава вам запропонувала таку зарплатню, щоб ви не облуговували політиків, а служили Державі. Хоча Державі можна півтора років і безоплатно послужити, хоча б раз у житті.
Та шо-ж ти такий безкорисний все про гроші питаєш? Не візьмуть тебе в патріоти і не проси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Івріт 07.11.2018 19:58
Цитую Dirty Harry:
[quote name="До корита через ЗСУ!"]Депутати Верховної ради , а особливо БЮТ, самопоміч, РПЛ та ОКупаційеий блок відмовляються приймати

Не рівняйте х.. с пальцем. Який рівень життя в Ізраїлі а який в Україні. Те саме стосується армії. Вивіска Армія Європейського зразка а все як залишилося совковим так і є!
щоб Ізраїль був у нас і треба, щоб депіки та їх дітки служили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 жорік 07.11.2018 18:45
Цитую костя:
Зараз безкоштовного нічого немає. Ніхто не хоче впусту витрачати рік-півтора свого життя. У нас все платне: освіта, медицина, любі послуги, роботи і т.д. то чому служба в армії безоплатна? (те що там платять оплатою назвати не можна) :o

Мабуть ви з шобли патріотів, що щастають по Черкасам. Не поділитеся скільки вам платять, щоб Держава вам запропонувала таку зарплатню, щоб ви не облуговували політиків, а служили Державі. Хоча Державі можна півтора років і безоплатно послужити, хоча б раз у житті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Сотник 07.11.2018 16:25
Цитую До корита через ЗСУ!:
Депутати Верховної ради , а особливо БЮТ, самопоміч, РПЛ та ОКупаційеий блок відмовляються приймати Закон, що дозволяє, болотуватися в депутати ВР, місцевих РАД та працювати в державних структурах ТІЛЬКИ ТИМ , ХТО ПРОХОДИВ СЛУЖБУ В ЗСУ, як це зробленов Ізраїлі і все. Алеж тоді дітки депіків, чиновників не зможуть попасти до корита.

Петя кордони відкрив, чим сильно пишається, + відмінено норму про перетин кордону, громадянам призовного віку, з дозволу військових! Влада показала для чого служить армія на сході! Народ порозумнішав і бачить справжню мету тієї військової операції! Рано чи пізно така ситуація, з призовом, мала статись. Кому цікаво захищати цих "професіоналів", які, до всього іншого, ще влаштували людям "тарифний геноцид"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 костя 07.11.2018 15:46
Зараз безкоштовного нічого немає. Ніхто не хоче впусту витрачати рік-півтора свого життя. У нас все платне: освіта, медицина, любі послуги, роботи і т.д. то чому служба в армії безоплатна? (те що там платять оплатою назвати не можна) Робіть професійну армію платіть хлопцям хороші гроші, як в нацполіції, і не буде жодних проблем з набором. Я вважаю, що в армію потрібно брати тільки тих хто сам добровільно хоче служити, а не примусово гнати молодих людей на каторгу (дітей робітників і селян). :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Dirty Harry 07.11.2018 14:51
Цитую До корита через ЗСУ!:
Депутати Верховної ради , а особливо БЮТ, самопоміч, РПЛ та ОКупаційеий блок відмовляються приймати Закон, що дозволяє, болотуватися в депутати ВР, місцевих РАД та працювати в державних структурах ТІЛЬКИ ТИМ , ХТО ПРОХОДИВ СЛУЖБУ В ЗСУ, як це зробленов Ізраїлі і все. Алеж тоді дітки депіків, чиновників не зможуть попасти до корита.


Не рівняйте х.. с пальцем. Який рівень життя в Ізраїлі а який в Україні. Те саме стосується армії. Вивіска Армія Європейського зразка а все як залишилося совковим так і є!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Дональд Трамп 07.11.2018 13:38
Могу подсказать-добровольцы депутаты готовы идти,только стесняются в этом признаться,по ночам в кабаках можете выловить сколько вам надо,а машины,на клторых приехали тоже на передовую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 До корита через ЗСУ! 07.11.2018 13:26
Депутати Верховної ради , а особливо БЮТ, самопоміч, РПЛ та ОКупаційеий блок відмовляються приймати Закон, що дозволяє, болотуватися в депутати ВР, місцевих РАД та працювати в державних структурах ТІЛЬКИ ТИМ , ХТО ПРОХОДИВ СЛУЖБУ В ЗСУ, як це зробленов Ізраїлі і все. Алеж тоді дітки депіків, чиновників не зможуть попасти до корита.