реклама
Привітання від міського голови
реклама
7 листопада у Білозірський територіальній громаді було відзначено Михайла Таряника, який минулого тижня під час пожежі врятував двох людей.

Безымянный

Про це інформує Черкаський міськрайвідділ управління ДСНС України в Черкаській області.

Привітавши героя, начальник міськрайонного відділу управління Андрій Хижняк подякував йому за мужність та відвагу, проявлені під час пожежі та за врятовані життя. Слід відзначити, що героїчний вчинок білозірця був оцінений не лише співробітниками ДСНС області та односельцями. Від керівництва Білозірської територіальної громади чоловік отримав грамоту та цінний подарунок.

Нагадаємо, в ніч проти 26 жовтня в селі Білозір’я Черкаського району в одному з житлових будинків трапилася пожежа. Її наслідки могли бути трагічними, якби до будинку, який вже палав, вибивши двері, не забіг Михайло Таряник, що проживав через один двір. Знаючи, що в палаючому будинку проживає літня жінка 1930 року народження та її син 1959 року народження, він, не гаючи ані хвилини, кинувся на порятунок.

Першим у безпечне місце, знайшовши на порозі, він виніс сина пенсіонерки, котрий, надихавшись продуктами горіння, вже знепритомнів. Згодом сміливець попід руки вивів з палаючого будинку пенсіонерку.

Як стало відомо, це вже не перший героїчний вчинок Михайла. Близько 10 років тому, під час пожежі в селі Лящівка Чорнобаївського району він зумів врятувати на пожежі жінку похилого віку.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама