реклама
Привітання від міського голови
реклама

Виставку можна відвідати у Черкаському художньому музеї з 17 листопада до 17 грудня 2018 року.

11

Наступного тижня в Черкасах відкриється благодійна виставка одного з найвідоміших митців в історії людства Огюста Родена. Великий скульптурний проект «Передчуття майбутнього» поєднує мистецтво французького імпресіонізму з новітніми технологіями доповненої реальності.

Кошти, зібрані під час проекту, будуть направлені на підтримку Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута.

Творчість Огюста Родена – синтез реалізму з новаторством. Саме цей принцип закладено в основу виставки, де поряд зі славетними скульптурами великого майстра, таких як «Мислитель», будуть представлені роботи сучасних художників з використанням цифрових медіа. «Передчуття майбутнього» має створити простір для дискусії щодо ролі творів мистецтва та змінення їхнього сприйняття у часи технологічної революції, яку зараз переживає наш світ. Це саме той випадок, коли на виставці в музеї Вам знадобляться ваші гаджети, аби побачити створену спільно з сучасними художниками доповнену реальність.

Митці, які беруть участь у проекті – Віктор Сидоренко, Роман Мінін, Юлія Беляєва, Олег Тістол, Микола Маценко, Сергій Шауліс.

Твори Родена, що завжди збирають черги у кращих музеях планети, в Черкасах експонуватимуться вперше.

«Виставку Родена – одного з наймогутніших та найвідоміших митців в історії людства – ми проводимо в Черкасах цілком усвідомлено, з конкретною метою. Нашою задачею є благодійний збір коштів на порятунок найбільшої на Черкащині дитячої художньої школи імені Данила Нарбута, яка нині  знаходиться в кричущому стані. Сьогодні ця школа, де навчаються майже 500 юних черкащан, потерпає від ігнорування з боку влади», – наголосила Наталія Заболотна, організатор виставки, президент Фонду гуманітарного розвитку України та ініціатор громадянської платформи #SOSмайбутнє.

У червні цього року до платформи #SOSмайбутнє звернулися батьки учнів школи, стурбовані загрозою її закриття. В історичній будівлі, що була зведена на початку ХХ століття, сьогодні крізь дах тече вода, а діти займаються в класах, які десятиліттями поспіль не бачили нових мольбертів, меблів та ремонту. Стан перманентної загрози закриття школи зумовлений тим, що державні нормативи важко виконати без проведення ремонтних робіт в цій історичній споруді.

«Завданням місцевої громади та усіх громадян України, які дбають про наше сьогодення та наше майбутнє у світовій культурі, має стати порятунок цієї школи, названої на честь художника з величного мистецького роду Нарбутів.

Дати можливість юному поколінню українських митців розвивати свої таланти, а потім добиватися визнання на батьківщині та на міжнародній культурній арені – означає дати нашій країні шанс бути частиною глобального цивілізованого простору. Суспільства, яке дбайливо охороняє пам'ять про геніїв минулого і водночас старанно й невпинно плекає геніїв майбуття», – підкреслила Наталія Заболотна.

Твори Родена для експозиції надані з колекції Ігоря Воронова - однієї з найбільших колекцій модерністського мистецтва у Східній Європі.

Висловлюємо щиру вдячність Черкаському художньому музею за можливість представити роботи Огюста Родена черкаській публіці.

Організатор виставки: Фонд гуманітарного розвитку України, громадянська платформа #SOSмайбутнє.

Виставка організована завдяки підтримці групи компаній Veneto та компанії ТЕМП

Інформаційні партнери: телерадіокомпанія ВІККА, 107.1 Power FM, РАДІО ШАНСОН,

ART UKRAINE

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Місце проведення виставки: Черкаський художній музей,

м. Черкаси, вул. Хрещатик, 259.

Експозиція працює з 10:00 до 18:00 годин щоденно (вихідний - понеділок).

Відкриття  виставки – 16 листопада

Офіційне відкриття (за запрошеннями) – початок о 18:00

Додаткова інформація за телефоном +380663424669, Каріна Качуровська

Вартість квитка: повна вартість - 40 гривень, для студентів та пенсіонерів - 10 гривень, для школярів - 5 гривень. Безкоштовний вхід (за наявності посвідчень) для: дітей до 7 років, інвалідів 1-2 категорії, багатодітних родин, військовослужбовців, учасників бойових дій, АТО, членів родин загиблих ветеранів війни та Небесної Сотні, працівників музеїв та Спілки художників України.

Про це повідомляють організатори виставки.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #5 Макс 15.11.2018 20:58
А "Мыслитель"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Знавець 14.11.2018 00:10
Цитую Пришийкобиліхві ст.:
надіюсь, експонати оригінальні, не копії?


Експонати усі оригінальні. Поквапся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Знавець 14.11.2018 00:09
Цитую Антипка:
Цитую Пришийкобиліхві ст.:
надіюсь, експонати оригінальні, не копії?

--- Ага. В Черкассах. И $1.5 вход.


Не віриш своєму щастю? Експозиція - приватна колекція мільярдера Воронова. Такого в Черкасах не було і більше не буде. Поквапся - розкажеш онукамКвиток - 40 гривень
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Антипка 11.11.2018 23:51
Цитую Пришийкобиліхві ст.:
надіюсь, експонати оригінальні, не копії?

--- Ага. В Черкассах. И $1.5 вход.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Пришийкобиліхвіст. 10.11.2018 17:52
надіюсь, експонати оригінальні, не копії?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама