реклама

реклама

Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар у своєму відеозверненні до черкасців поскаржився на черговий ультиматум з боку перевізників.

– Черкаські перевізники звернулися з ультиматумом негайно підвищити тариф на перевезення, інакше вони будуть скорочувати рейси, що вони, власне, і робили кілька останніх місяців, – повідомив Юрій Андрійович. – Ми і надалі будемо відстоювати ваші інтереси і не дозволимо підвищувати тариф без підвищення якості перевезень. Ми також вимагаємо, аби черкаські перевізники почали перевозити з 11 до 14 години всіх пенсіонерів та школярів безкоштовно.

Юрій Ботнар сподівається на перемогу й поліпшення якості послуг із перевезення пасажирів у Черкасах.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Клоун 12.11.2018 23:36
Що це таке? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Бабама 12.11.2018 23:02
Цитую Дональд Трамп:
Бондаренко окружил себя недоумками,таки ми как карась-ботнар и еще 17 придурков,город у будет конец,сейчас добирается и до С.Овчаренко,а это оставит город без тепла и воды,а все потому,что бондаренко крышкаэто всем ясно.

Цитую Дональд Трамп:
Бондаренко окружил себя недоумками,таки ми как карась-ботнар и еще 17 придурков,город у будет конец,сейчас добирается и до С.Овчаренко,а это оставит город без тепла и воды,а все потому,что бондаренко крышкаэто всем ясно.

Бондаренко хитрый. Помните сюжет из фильма "место встречи изменить нельзя". Когда один из бандитов говорит: а я этому дураку и проиграл браслет в карты. Так и Ботнаром, благодаря ему Батькивщина осталась рулить городом, успешно распределила бюджет города в Каневе, а этому хлопчаку дали роботу и его безработным соратникам. Не из своего кармана деньги, из городского. Только это должность: козла, козла отпущения. А пан Юрий это схавал и на полном серьезе :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 1 11.11.2018 11:19
Цитую 123:
Бездарі при владі, прилізли ці..., щоб кишені собі набивати!

Банда при властис 1991года
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 123 11.11.2018 07:10
Бездарі при владі, прилізли ці..., щоб кишені собі набивати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Гроші 10.11.2018 11:45
Цитую Дональд Трамп:
Бондаренко окружил себя недоумками,таки ми как карась-ботнар и еще 17 придурков,город у будет конец,сейчас добирается и до С.Овчаренко,а это оставит город без тепла и воды,а все потому,что бондаренко крышкаэто всем ясно.

Не спішіть справляти меру політичні похорони. Дехто думав що він і до нового року в кріслі не досидить, але, як бачите, сидить і активно творить чудеса. Зрозуміло, що розраховує, що перемога Тимошенко все спише, кримінальні справи закриють і місто стане його власністю.А від "свободи", як молодшого партнера, потім можна буде легко позбутися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 ЮЗР 10.11.2018 09:18
ОДАРЫЧ ВЕРНИСЬ :cry: разгони эту шайку идиотов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Дональд Трамп 09.11.2018 20:22
Бондаренко окружил себя недоумками,таки ми как карась-ботнар и еще 17 придурков,город у будет конец,сейчас добирается и до С.Овчаренко,а это оставит город без тепла и воды,а все потому,что бондаренко крышкаэто всем ясно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 ЮЗР 09.11.2018 16:38
Нафиг те твои пеньсионеры в маршрутках?! 8) Они и так тралики все окупировали и из за них вынужлены выберать маршрутку так как в тралику фиг сядешь.. Пусть все платят одинаково!!!Иск лючение лишь Дети и школьники