реклама
Привітання від міського голови
реклама

У місті Сміла Черкаської області нібито з 12 листопада введуть надзвичайний стан, а навчальні заклади закриють на невизначений час.

crop

Жителі Сміли вже звикли стикатися з подібними проблемами, проте цього разу ситуація набагато серйозніша, пише «Комсомольська правда в Україні». Уже з 12 листопада в місті буде введено надзвичайний стан, а навчальні заклади закриють на невизначений час.

Тут без опалення залишилося все 80-тисячний місто. Без тепла не тільки житлові будинки, але й також лікарні, дитячі сади і школи.

В усьому винні багатомільйонні борги колишнього постачальника газу компанії "Енергоінвест".

Місцеві чиновники поки навіть не беруться прогнозувати, коли буде вирішене питання. Тим часом Смілянська міськрада офіційно прийняла рішення про введення надзвичайного стану, яке набуде чинності вже 12 листопада.

На сьогодні в місті регулярно проходять мітинги, на яких городяни вимагають вирішити питання з опаленням. Крім того, найактивніші мешканці збираються їхати в Київ, щоб пікетувати Кабмін і Нафтогаз.

реклама

Коментарі  

 
0 #5 Уманский Еврей 12.11.2018 21:45
Надо идти на Киев и вырубить отопление всему правительству и им семьям и тогда посмотрим как быстро все проблемы решатся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Загребля 12.11.2018 19:23
Ну і шо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Dirty Harry 12.11.2018 13:29
Потрібно місцевій владі хоботи на верстальний станок накрутити от тоді може щось і почнуть робити а не вибачте на слові бл...та сидить штани протирає і тільки думає куди гроші з бюджету прикарманити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Факт 12.11.2018 10:31
А раньше местные жители спали, или думали моя хата с краю. Вот таких крайних теперь научат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Петро Бампер 12.11.2018 10:20
Красіво! Браво!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама