реклама

реклама

У Черкасах вже другий день поспіль не їздять містом маршрутки. Сьогодні, 12 листопада, у Черкаській міській раді о 13.00 мала відбутися зустріч представників місцевої влади з перевізниками.

1542022211-636

Втім, останні на неї не з'явилися, пише «zmi.ck.ua».

"Після своєї внутрішньої наради перевізники вирішили не приходити на цю нараду. Причина - Бондаренко у відрядженні сьогодні і вважають, що будь-які наради недоцільні", - сказала заступник міського голови Людмила Бордунос.

Як зазначив заступник міського голови Юрій Ботнар, через невиконання обов'язків є намір достроково припинити договори щодо обслуговування чотирьох маршрутів: № 11, 12, 29 та 36.

Як з'ясувалося щодо інших маршрутів - термін договорів з перевізниками, які їх обслуговують, закінчився.

Зауважимо, що завтра, 13 листопада, виконком має вирішити, чи підвищувати вартість проїзду в маршрутках до 5 грн.

"Без підвищення якості послуг, оновлення рухомого складу ми не будемо підвищувати тариф. Наступного року, якщо депутати виділять кошти, будемо працювати над транспортною реформою. Зокрема, йдеться про запровадження електронної оплати проїзду, єдиного диспетчерського центру, зміну маршрутів. Також будемо запроваджувати більше електротранспорту. Закупляти електробуси для тих районів, де немає електромережі для тролейбусів", - сказав Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
+2 #18 . 13.11.2018 01:40
Цитую СВ:
"..Наступного року, якщо депутати виділять кошти, будемо працювати над транспортною реформою. Зокрема, йдеться про запровадження електронної оплати проїзду, єдиного диспетчерського центру, зміну маршрутів. Також будемо запроваджувати більше електротранспор ту. Закупляти електробуси для тих районів, де немає електромережі для тролейбусів", - сказав Ботнар....."

А що ти в цьому році нормального зробив окрім оглядового майданчика?!?!

Нормального? То звичайний розпил бабла, замаскований під прояв нездорового націоналізму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Шурик 12.11.2018 23:00
Уважаемые жители города Черкассы! Настала пора выйти к горисполкому и *************** ************ Бондаренку с его шушерой вместе с "перевозчиками" ! Сколько можно терпеть эти издевательства? Демократия- это власть народа. Пора показать Бондаренку кто настоящий хозяин в городе !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Капкан 12.11.2018 22:30
Цитую СВ:
"..Наступного року, якщо депутати виділять кошти, будемо працювати над транспортною реформою. Зокрема, йдеться про запровадження електронної оплати проїзду, єдиного диспетчерського центру, зміну маршрутів. Також будемо запроваджувати більше електротранспор ту. Закупляти електробуси для тих районів, де немає електромережі для тролейбусів", - сказав Ботнар....."

А що ти в цьому році нормального зробив окрім оглядового майданчика?!?!

Ботя, думал, что перехитрил Батькивщинцев, но те товарищи битые. И выкопали Юрику вольчью ямку городских перевозок. Сегодня на Антене этот заступнык уже открещивался от своих фотосессий в тролейбусном парке. Он уже не отвечает за транспортную реформу. За этот год он успел получить второе высшее экономическое образование, но думать пока не научился. А как его взував ведущий от Кухарчук!!! Мол вам свободовцпм предлагали объединить националистов. Ботнар - а на каких умовах. Что МЫ, а не народ Украины получим!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Шурик 12.11.2018 21:47
Бондаренко- вон из Черкасс! Такой " мэр" - позор для нашего города!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Дональд Трамп 12.11.2018 19:23
Если не ошибаюсь в городе около или свыше 200 маршруток-они покрывают практически все улицы Черкасс,вся нагрузка ляжет на 70 троллейбусов,из которых 45 тридцатилетней давности и что нас,жителей Черкасс,ждет-ходить и дышать свежим воздухом,как рекомендует бондаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Гроші 12.11.2018 18:27
Вочевидь, перевізники дають можливість меру та його заступнику покататися ще кілька днів у забитих тролейбусах та розказати пасажирам про нові ідеї закупівлі електротранспор ту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Трентін 12.11.2018 18:18
Цитую Факт:
Предварительно с некоторыми перевозчиками есть договореность. Некоторые просто будут выкинуты с рынка, и возить уже никого не будут. Ультиматумы от рекетиов-барыг не пройдут.

Рекетири-бариги - це ви, свободівські шакали. Вимагаєте величезного х***ря від перевізників. За рахунок черкащан вирішили свого довбаного тягнибока в призеденти штовхати. Та і ботнар юра мріє про особнячок метрів на 500 :-? . Зменьшіть апетити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Факт 12.11.2018 17:44
Предварительно с некоторыми перевозчиками есть договореность. Некоторые просто будут выкинуты с рынка, и возить уже никого не будут. Ультиматумы от рекетиов-барыг не пройдут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #10 Надія. 12.11.2018 17:18
Що може вирішити Ботнер? Про що з ним говорити перевізникам. Невихід маршруток на дороги міста,- пряма вина Юного дарування та Залізяки. Це не що інше як їх небажання працювати з усіма мешканцями міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 тор 12.11.2018 16:48
Цитую Dirty Harry:
Прям таки згадав пісню Би-2
Нашла коса на камень, идет война на память лет.

Это не би2