реклама
Sucurity Police

реклама

Перебуваючи цього тижня в Черкасах, віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко зазначив, що наразі в області ніхто не хоче балотуватися до ВРУ від Партії регіонів.

– Я думаю, що зрадників на Черкащині і за монголо-татар було багато, і тепер багато, але індекс зрадництва тут не вищий, ніж по всій Україні. Тому гречка – китайська чи українська – недостатній фактор, щоб купити собі округ. Я говорив із багатьма представниками Партії регіонів. Їх там нагайками виганяють в округи, бо ніхто із них не хоче йти в округи. Тому вони шукають варіант самовисунення… Від Партії регіонів ніхто не хоче балотуватися… Ми ж гречкою не купуватимемо, будемо говорити про нашу позицію і про те, що зробила влада і що ми будемо робити, – зазначив Микола Томенко.

Він також розповів про результати всеукраїнського дослідження, згідно з яким близько 20% виборців готові голосувати за кандидата від об’єднаної опозиції, навіть не знаючи його прізвища. Тож, на думку віце-спікера, опозиція має потужний ресурс.

реклама

Коментарі  

 
+11 #14 Марта 15.03.2012 16:19
Опозиція не зробила організаційних висновків, громадськість так і не почула чітких пояснень щодо кадрової політики, що призвела, як наслідок, до спотворення результатів волевиявлення. А невивчені й неусвідомлені помилки мають здатність повторюватися.Томенко,підриму ючи Бондаренка та Греся,наступає на ті ж самі
"політичні граблі", що розбили їхню задерту голову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Марта 12.03.2012 10:03
Ми знємо Томенко і ціну його "каманди" в області. Були вони і опозицією і владою та знову опозицією, а от результат тотожний потугам регіоналів.Всі вони з одної політичної макітри, тільки іноді їх перетрушують(то одні зверху,то інші- а все ж у маслі). Пан Мокола, якщо хочете легітивно бути обраним, ходіть на виборчий округ десь на Донбасі! А Клюєва до нас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #12 Микитка 12.03.2012 03:44
В Греся то шансів немає, однозначно. А от Томенко пройде.А за кого голосувать? За Губського? Не смішіть мої старі тапочки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Арсен 11.03.2012 10:12
Томенко втратив почуття реальності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #10 Партизан 10.03.2012 15:22
А чому Микола нічого не скаже, чи проголосує народ за його товариша Греся, який два роки просидів у землянці в Чорнобаї...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 Газетяр 09.03.2012 21:33
Вони в сесійному залі воюють, а потім бухають по ресторанах разом і по барабану їм всі наші проблеми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Канівщанський 09.03.2012 21:31
Щось не віриться Миколі. Не бачу ніякої різниці між ним і будь-яким регіоналом. Гроші люблять усі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #7 Марія 09.03.2012 20:22
Вірю в Томенка. А бруд на нього ллють ті, хто його і підметка не вартий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Проінформований 09.03.2012 17:53
Після співбесіди з правоохоронцями Коля імітує боротьбу з владою. "Зрадників" виявляє, м'ячики роздає... Ну просто розумашка, ще на п'ять років перебування у ВР він собі забезпечив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Це так. 09.03.2012 00:45
А хто за них голосувати буде, тих хто кував перемогу Януковичу розігнали.
А у новоспечених язик не овертається публічно вимовити Янукович наш Президент.

"Наша" влада захотіли російського варіанту.
Не буде....
В Росї соцопитування на передодні виборів майже не відрізнялося від результатів голосування.
А у нас ?
На місцевих виборах опитування за регіоналів по Черкасам дає меншу кількість чим членів партії регіонів. А в результаті вдалого підрахунку 18% по м. Черкаси, і це при самій безтолковій і несусвітній організації передвиборної кампанії.

Ось і приїхали.
СЬОГОДНІ ВІДНОШЕННЯ ДО ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ЯК ДО ПОВІЇ.
ПУБЛІЧНО НІХТО НЕ ХОЧЕ ЗАСВІДЧИТИСЬ В КОХАННІ.
ЧОМУ?
САМІ ЗНАЄТЄ.....