реклама

реклама

Вулиці Пастерівська, Гоголя, Героїв Дніпра, а також об’єкти галузі освіти – багато об’єктів не вдасться закінчити цього року через бюджетне блокування, що пов’язано з рішенням суду. Про це на виконкомі зазначив мер Черкас Анатолій Бондаренко.

index

– І все через одну людину. Йде мова про неосвоєння близько 100 мільйонів, – інформує Бондаренко.

При цьому присутній депутат Руслан Зоря зауважив, що 15 депутатів звернулись до мера з проханням провести позачергову сесію, щоб ухвалити ряд бюджетних рішень.

– До 19 листопада вирішимо питання щодо проведення сесії, – зазначив мер.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 Гроші 13.11.2018 22:52
Так ніхто й не сподівався, що вулиці зроблять до кінця року. Пригадайте, цілий місяць літа все міське керівництво відпочивало у відпустках та у відрядженнях за кордоном, а тепер є привід все звалити на суд. Шкода, що суд 400% премії не заблокує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 АлєйнікВалодя 13.11.2018 22:32
Цитую костя:
Одна людина-це толян, який через свою тупість і жадібність не вміє домовлятись з людьми, а тільки бикує і копитом землю б'є. Він би ще в Лас Вегасі законну сесію провів або в Москві. :-x
Масква ждёт черкаськіх депутатов, гібкая сістєма скідок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Надія. 13.11.2018 13:41
Залізяка буде знову ігнорувати проведення сесії. Напевне розуміє що після оприлюднення рішення суду і представлення нових депутатів, його і без того не зовсім спокійне життя,- закінчиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 костя 13.11.2018 13:40
Цитую язон:
Бондаренко молодець, що вважає винним лише себе. Але насправді - у незаконному прийнятті бюджету, що призвело до його блокування судом, винні ВСІ учасники незаконної сесії в Каневі. Радуцький - таки падлюка, тут годі сперечатися. Але підставили черкащан - Бондаренко і компанія!

Люди їхали горілку пити на день народження в Канів. Не могли відмовитись, а Ви...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Кайф 13.11.2018 13:00
Это сладкое слово - "освоено" миллионов ... :-*
Почему-то не не достроено 2 км. дороги, не доремонтирована я школа № такая-то, не сделан тротуар перед Кооператором, до ЗАГСА.
У них, успели "освоить" и не успели "освоить".
Писали бы проще, оприходовано на карман и не успели оприходовать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 язон 13.11.2018 12:53
Бондаренко молодець, що вважає винним лише себе. Але насправді - у незаконному прийнятті бюджету, що призвело до його блокування судом, винні ВСІ учасники незаконної сесії в Каневі. Радуцький - таки падлюка, тут годі сперечатися. Але підставили черкащан - Бондаренко і компанія!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 костя 13.11.2018 12:47
Одна людина-це толян, який через свою тупість і жадібність не вміє домовлятись з людьми, а тільки бикує і копитом землю б'є. Він би ще в Лас Вегасі законну сесію провів або в Москві. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 иван 13.11.2018 12:36
Это же скоко откатов не получат???Ужас!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 1 13.11.2018 12:28
А колесо оборзения освоили????? :lol: