реклама

реклама

Черкаський міськвиконком розглядає перелік міських автобусних маршрутів, що виносяться на конкурс із перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування. У межах цього рішення запропоновано скасувати автобусний маршрут №31.

Про це інформує кореспондент Zmi.ck.ua.

1542101703-711

Міський голова та його заступники зауважили, що є однакові тролейбусні і автобусні маршрути. Йдеться про автобусний маршрут №31 та тролейбусний №7. Тож, на їхню думку, доцільно скасувати автобусний маршрут і випустити більше тролейбусів.

Заступник керівника КП "Черкасиелектротранс" Тарас Хвиль, зазначив, що тролейбусів, вистачає, але дуже багато надто старих, у яких вийшов термін експлуатування.

"У нас 70% транспорту, які відпрацювали свій вік. Ми на час страйку випустили більше тролейбусів і, наприклад, із семи одиниць - чотири зайшли незадовго на ремонт. Ми ремонтуємо - і знову "кидаємо їх у бій". Є тролейбуси, яким по 35 років", - сказав він.

Тож згодом виконком розглянув пропозицію залишити автобусний маршрут №31, але зменшити кількість автобусів на ньому і збільшити кількість тролейбусів на маршруті №7.

На засіданні виконкому тривали дискусії через пропозиції щодо інших автобусних маршрутів. Наприклад, подовжити автобусний маршрут №4 та безліч інших, особливо, які стосуються районів зі слабким транспортним сполученням.

Зауважимо, що на засідання виконкому прийшли жителі міста, щоб висловити свою думку.

Наразі члени виконкому голосують окремо щодо кожного маршруту.

реклама

Коментарі  

 
-1 #9 Юрій 13.11.2018 22:27
Вони там чогось накурились чи о...ли?! 31-й рівноцінний 7-А? 7-а звідки й куди йде, вони в курсі? З Дахнівки є єдиний маршрут - 31-й! 14 нема давно, 11-й вже ходить тільки до Соснівки. Заберіть ще й цей! То, може, Дахнівці відокремитись від Черкас пора й послати в далеку інтимну подорож цих "розумників"? Потім, тролейбус йде тільки до тролейбусного (за виключенням декількох спецрейсів). Чим діставатись в район Хімволокна, Азоту? То, вже хай пускають 31-й з Дахнівки через обласну, Луначарку, Руставі, по 30-річчя Перемоги, Хіміків. Або частину так, а інший маршрут по Можайського, Неадпільній, Смілянській.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Centr 777 13.11.2018 21:53
Купити тролейбуси на автономном ходу щоб заизжали в Дахновку Митницю други РАЙОНИ де нема контактнои мережи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Все дала, дела... 13.11.2018 17:36
Цитую Гроші:
Геніяльна і, головне, дуже-дуже своєчасна пропозиція! Напевне, жителі Дахнівки будуть від неї просто в "захваті". Чекатимемо на новий "креатив" наших розумників. Року було мало, щоб переглянути маршрути та проголосувати.

Отнеситесь с понимание. Лето, отпуска. Потом подготовка и игра целые сутки в футбол. Есть даже цыдулька про ентот рэкорд. Потом обследование запасного футбольного поля, фото сессия в троллейбусном парке, на оглядовом майданчике в парке, пробитие одиннадцатиметр ового на малом футбольном поле, подготовка к встрече партайгеноссе, комплекс мероприятий по открытию гимнастического зала, развитие идеи олимпийской мекки в Черкассах, работа над теорией строительства в каждом дворе боксерского ринга, депутатская работа, написание диктанта, увольнение Малищук..
Как видите заму мэра и вверх глянуть было некогда.
Автобусов не будет, хорошего вам настроения, держитесь тут!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Ґоша 13.11.2018 17:01
Цитую Правда:
Черкаський міськвиконком і перевізники то є фашисти. а фашистів треба...

Руське мір? Усюди ввижаються фошизди?..)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Гроші 13.11.2018 13:29
Геніяльна і, головне, дуже-дуже своєчасна пропозиція! Напевне, жителі Дахнівки будуть від неї просто в "захваті". Чекатимемо на новий "креатив" наших розумників. Року було мало, щоб переглянути маршрути та проголосувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 язон 13.11.2018 13:29
Де візьме тролейбусний парк машини для збільшення їх кількості на маршрутах? У них і так їздить в півтора рази менше машин від запланованого графіком - бо весь час старий мотлох ламається! І то по півдня працюють - ввечері пішки йди! Маршруток стане менше - вірю. А от що більше буде тролейбусів - БРЕХНЯ. І знову будуть винні маршруточники, що рідко їздять, і салон переповнений!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Правда 13.11.2018 13:20
Черкаський міськвиконком і перевізники то є фашисти. а фашистів треба...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 ЮЗР 13.11.2018 13:18
31й не обязательно отменять! ;-) Его можна пустить там где нет тролейбусной линии!!! Например Химиков-Гуржиевская-с выездом на Пастеровская и прямо по Благовесной до Можайского с выездом Парка 50летия и дальше в Дахновку!!! Таким образом эьот маршрут будет соединять 1ю,2ю и 3ю Болиницу!!! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #1 Арчер 13.11.2018 13:05
Ахах) А зарплату собі там ніхто скасувати не хоче? 8) Тролейбуси максимум до "України" їздять, а в Дахнівку чим добиратись? 14-го вже немає, скасуйте 31-й, нехай люди пішком ходять :o