реклама

реклама

Проїхатися тролейбусом можна буде у Черкасах за 3 грн із 1 грудня.

1542107596-966

Таке рішення ухвалив щойно виконавчий комітет, пише «zmi.ck.ua».

Відповідно зросла вартість і проїзних квитків на місяць.

Так, для громадян проїзний тепер коштує 180 грн, для підприємств - 225,60 грн.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 Skepitik 15.11.2018 17:21
Цитую Гроші:
Цитую Двуликий Янус:
Маршрутки - металлолом, поэтому цену за проезд нужно даже снижать.
Металлолом троллейбусы - цену нужно повышать.
Мало, что народ вернули в совок 80-х, когда добраться до больницы можно было только пешком. Так еще решили заработать на людях. Почему не подняли цену за проезд месяц назад, с 1 декабря? А когда народ, школьники вынуждены и безальтернативн о добираться на работу в "забитых но не переполненных" троллейбусах, власть решила еще и нажиться на людских проблемах.


Вони й раніше наживалися, то чому б їм і зараз не нажитися? Але не все так погано. Завдяки міській владі зараз стали чудово заробляти таксісти. Власники таксі, напевне, моляться своєму богу, щоб ця криза тривала довше. Такі заробітки в таксистів будуть знову не раніше новорічних свят.

А чому б на обмежити вартість проїзду в таксі? Такі ж самі підприємці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Volodymyr Rebel 13.11.2018 23:15
За тролейбуси можна платити і більше,якби впевненість,що це посприяє розвитку тролейбусного руху,як то: прокладення нових тролейбусних маршрутів та збільшенню кількісті тролейбусів,а не піде на розкрадання по кишенях,як,скаж імо,дорожній сбор з автомобілістів, але хто нас при такому загальному бардаку зможе гарантувати це??? В Швеції,наприкла д,це реально діє (довіра населення владі і реальна віддача від влади народу),в нас,нажаль,все навпаки!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Громадянин 13.11.2018 21:40
Коли нарешті влада дійсно щось зробить добре для людей, щоб люди це дійсно відчули?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Гроші 13.11.2018 20:07
Цитую Двуликий Янус:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Шарафутдінов Еркін. 13.11.2018 19:52
в принципі до того і йшло. Пару днів назад я писав , що ціну у тролейбусі піднімуть.Таке враження , що влада спеціально створює таку напружену ситуацію ,озлоблюючи перед виборами людей.А перевізники на автобусах падли, вирішили на своєму стар"ї нажитися на бідних людях. Влада не менше ..адло, бо не платить перевізникам компенсацію за пільговиків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Шустряки 13.11.2018 17:57
А коли ж встигли талони з новими цінами надрукувати? Конкурс для перевізників з січня не могли провести, а тут за добу нові ціни, нові талони :o
Усьо для людьов :cry: :-x І особливо коли люди не мають права вибору :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Двуликий Янус 13.11.2018 17:21
Маршрутки - металлолом, поэтому цену за проезд нужно даже снижать.
Металлолом троллейбусы - цену нужно повышать.
Мало, что народ вернули в совок 80-х, когда добраться до больницы можно было только пешком. Так еще решили заработать на людях. Почему не подняли цену за проезд месяц назад, с 1 декабря? А когда народ, школьники вынуждены и безальтернативн о добираться на работу в "забитых но не переполненных" троллейбусах, власть решила еще и нажиться на людских проблемах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Андрей 13.11.2018 16:31
Вобще ох..ли нет повышению Ни в троллейбусе ни в пвтобусе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 костя 13.11.2018 15:19
Тепер зрозуміло для чого потрібен був страйк маршрутчиків, щоб під шумок підняти вартість проїзду в тролейбусах :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Dirty Harry 13.11.2018 15:09
:D :D Спрос рождает предложение! :lol: ;-)