реклама

реклама

У Черкасах запустили безкоштовну соціальну марштрутку. Із такою ініціативою виступив Юрій Тренкін, депутат міськради.

46271399_188393928732511_4063771504263823360_n

У свою чергу його однопартійці надали кошти на пальне. Автобус курсує маршрутом «Митниця-Центр» і в зворотній бік. Графік роботи: з 10 до 16 години, інформує депутат у "Фейсбуці"

реклама

Коментарі  

 
+6 #12 Ольга 14.11.2018 13:47
М-н Дахнівка без жодного сполучення. Як дітям в школу добиратись, на роботу,шановний депутат Мирза де ваша активність, допомога у вирішенні проблем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 На нульовому мэрсе? 14.11.2018 10:51
Депутат задекларував годинників майже на півмільйона гривень
27 квітня 2017, 11:45 Новини Черкас та Черкаської області
Якщо вірити декларації, транспортних засобів у власності Юрія Тренкіна немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Надія. 13.11.2018 21:55
Це не що інше як освоєння Тренкіним нового для себе напрямку бізнесу. Через тиждень у нього уже буде декілька маршрутів та десятки авто. Але за гроші . з тарифом- 8 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Черкасчанин 13.11.2018 20:11
Цитую иван:
Ждем повышения стоимости колбасных изделий от Тренкина

Не поверите,уже :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Очерет 13.11.2018 19:26
самі дурні і людей за дурнів тримають :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 ченчик 13.11.2018 18:33
Час вибрано вдало...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 Черкасчанин 13.11.2018 18:18
В этом вся партия "Матькивщины".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #5 Jimmy 13.11.2018 18:12
Скоро снег выпадет. Можно будет ещё и санки паровозиком привязать сзади. Это ж сколько людей тогда можно будет перевести.. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Гроші 13.11.2018 17:45
От якби кожен член і кожна членкиня "Свободи" та "Батьківщини" на своєму авто зробили так, як Тренкін, транспортну кризу вже давно було б подолано. Зробии б хоча б для пільгових категорій громадян. Жодна пенсіонерка з кравчучкою чи студент або школяр, не відмовилися б безкоштовно щодня проїхатися на тойоті, міцубіші, лексусі чи рендж ровері.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #3 Олег Стогнієнко 13.11.2018 17:26
Для того, щоб виступати з такими ініциативами, не треба бути ГОЛОВОЮ БЮДЖЕТНОЇ комісії. Де шляхи вирішення колапсу? Скільки людям мерзнуть на зупинках?