реклама

реклама

image.php Як інформують у відділі з питань роботи виконкому Черкаської міськради, у четвер, 15 листопада, о 15-00 відбудеться засідання виконавчого комітету. Його проведуть у 206 кабінеті Черкаської міської ради (вул. Б.Вишневецького, 36).

Розглядатимуться питання: «Про затвердження умов договору про відновлення пасажирських перевезень у м. Черкаси», «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті».

Нагадуємо, що всі засідання у цій аудиторії проходять у режимі он-лайн. Перегляд трансляції відбувається за ПОСИЛАННЯМ.

Нагадаємо, позавчора, 13 листопада, виконком учергове не підтримав пропозицію підняти вартість проїзду в міських маршрутних автобусах з 4 до 5 гривень.

Натомість, того ж дня приватні перевізники висунули міській владі Черкас нові вимоги: негайно збільшити ціни на проїзд у автобусах уже не до 5, а до 6 грн, і укласти тимчасові договори, в яких передбачити компенсацію вартості перевезення пільговиків.

реклама

Коментарі  

 
-3 #20 Факт 15.11.2018 18:07
А почему это не один рекетир-барыга не протестует под миськрадой. Очевидно боятся, что Бондаренко вышвернет лишит их бизнеса. Что там ультиматумы уже сдулись, где там план Б, по 3 грн. согласны перевозить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Черкасчанин 15.11.2018 18:05
Цитую Факт:
Цитую Татьяна:
Проблема в тому, що деяким здається, що вони дуже розбираються у веденні бізнесу. Ви спробуйте самі. Платити зарплату, податки (усі, яких у нас ціла купа). Обслуговувати автопарк, купляти запчастини і солярку... При цьому усьому офіційна інфляція близько відсотка у місяць!це смішно!ціни на все ростуть непомірно. Податки збільшилися вдвічі! А ціна на послуги перевізників стоїть на місці. Хто зажерся, так це рада. Відкати мільйонами гребуть. А 6 грн це для них багато. Люди, чи ж ви не бачите, їм начхати не на перевізників, а на нас з вами.


Якая купа податкив, если перевозчики сидят на спрощений системе. Платите мизер, а врете про увеличение в два раза. Барыги совсем обнаглели, меньше марседесов владельцам покупать надо.

Про барыг тебе твой брат Михо рассказал за бутылкой цинандали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Факт 15.11.2018 17:53
Цитую Татьяна:
Проблема в тому, що деяким здається, що вони дуже розбираються у веденні бізнесу. Ви спробуйте самі. Платити зарплату, податки (усі, яких у нас ціла купа). Обслуговувати автопарк, купляти запчастини і солярку... При цьому усьому офіційна інфляція близько відсотка у місяць!це смішно!ціни на все ростуть непомірно. Податки збільшилися вдвічі! А ціна на послуги перевізників стоїть на місці. Хто зажерся, так це рада. Відкати мільйонами гребуть. А 6 грн це для них багато. Люди, чи ж ви не бачите, їм начхати не на перевізників, а на нас з вами.


Якая купа податкив, если перевозчики сидят на спрощений системе. Платите мизер, а врете про увеличение в два раза. Барыги совсем обнаглели, меньше марседесов владельцам покупать надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #17 Татьяна 15.11.2018 17:05
Проблема в тому, що деяким здається, що вони дуже розбираються у веденні бізнесу. Ви спробуйте самі. Платити зарплату, податки (усі, яких у нас ціла купа). Обслуговувати автопарк, купляти запчастини і солярку... При цьому усьому офіційна інфляція близько відсотка у місяць!це смішно!ціни на все ростуть непомірно. Податки збільшилися вдвічі! А ціна на послуги перевізників стоїть на місці. Хто зажерся, так це рада. Відкати мільйонами гребуть. А 6 грн це для них багато. Люди, чи ж ви не бачите, їм начхати не на перевізників, а на нас з вами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 СОЛДАТ 15.11.2018 17:03
Цитую Чин:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Чин:
Дак если даже и утвердят решение проезд по 5-6-7-8 гривен, то ДОГОВОРА то ПОЗАКАНЧИВАЛИСЬ у перевозчиков!!! !

Что дальше то по закону - ждать пока новый конкурс 2 - 3 месяца будет проходить?

Дружище - расскажу тебе что-бы ты понимал.Любой хаос, который появляется в обществе кем-то планируется и кем-то финансируется.А самое главное - он преследует какие-то цели.Дело далеко не в цене проезда и не в наличии договоров или разрешений...


по моему ты слишком много сомтриш фильмов о заговорах... на уровне города видеть игру в простой тупости и глупости городской власти.

Фильмы о заговорах я перестал смотреть лет 20 тому назад.Просто анализирую всю писанину, которая всплывает на этом сайте и сравниваю ее с источниками которые заслуживают доверия с моей точки зрения. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 СОЛДАТ 15.11.2018 16:40
Цитую костя:
Цитую Viktor Velivchenko:
не розумію чому виконком чи якісь чиновники вирішують за бізнес скільки він там може заробляти, а скільки не може чи які там в нього можуть бути витрати чи не можуть? чому чиновник обмежує прибуток бізнесу? що за совєтщина така? відпустіть ціни на проїзд і запустіть максимум тролейбусів - нехай ринок сам врегулює все. якщо для жителя дорого їздити маршруткою то є тролейбус. дорого тролейбусом - велосипед чи пішки.

Виконком замовляє послугу і встановлює ціну. Хто хоче приймає участь в конкурсі, а хто не хоче бізнесує вальсом мимо і прибутки шукає на іншій темі-ферштейн? :P

Як варіант і така постановка питання можлива.Але краще коли об"являтьєся конкурс хто дасть нижчу ціну при тій же якості і безпечності перевезень.Ціна звичайно повинна бути економічно обгрунтована і мати здоровий глузд.Ціну повинен встановлювати перевізник а не виконком.Але це повинні бути торги а не диктат. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 шурпетов 15.11.2018 16:30
Цитую Геть кримлівських посіпак:
В Москві влаштовуйте продзагони енкаведистів і заганяйте людей у стойло. А українці мають право на вибір де їздити. Хто не хоче в тролейбусі- їдьте маршруткою!

а хто не хоче той хай на лексус або скакати скакати скакати -как завещал великий ленин
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Чин 15.11.2018 16:00
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Чин:
Дак если даже и утвердят решение проезд по 5-6-7-8 гривен, то ДОГОВОРА то ПОЗАКАНЧИВАЛИСЬ у перевозчиков!!! !

Что дальше то по закону - ждать пока новый конкурс 2 - 3 месяца будет проходить?

Дружище - расскажу тебе что-бы ты понимал.Любой хаос, который появляется в обществе кем-то планируется и кем-то финансируется.А самое главное - он преследует какие-то цели.Дело далеко не в цене проезда и не в наличии договоров или разрешений.Идет большая "игра".Цель игры понятна всем - и особенно тем, кто пишет "гневные" комменты на этом сайте. Мы, к сожалению, позволили сделать себя заложниками в этой игре.Ну а если позволили то и нечего роптать. ;-)


по моему ты слишком много сомтриш фильмов о заговорах... на уровне города видеть игру в простой тупости и глупости городской власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Дональд Трамп 15.11.2018 15:47
Под стены мэрии,опыт есть,за шиворот и мусоросвалку-ботнаров,карасе й,бондаренковых .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 костя 15.11.2018 15:45
Цитую Viktor Velivchenko:
не розумію чому виконком чи якісь чиновники вирішують за бізнес скільки він там може заробляти, а скільки не може чи які там в нього можуть бути витрати чи не можуть? чому чиновник обмежує прибуток бізнесу? що за совєтщина така? відпустіть ціни на проїзд і запустіть максимум тролейбусів - нехай ринок сам врегулює все. якщо для жителя дорого їздити маршруткою то є тролейбус. дорого тролейбусом - велосипед чи пішки.

Виконком замовляє послугу і встановлює ціну. Хто хоче приймає участь в конкурсі, а хто не хоче бізнесує вальсом мимо і прибутки шукає на іншій темі-ферштейн? :P