реклама

реклама

Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар запропонував очільнику профільного департаменту передбачити в бюджеті наступного року закупівлю комунальних автобусів, придбання gps-трекерів та програмного забезпечення для впровадження системи моніторингу.

46146749_2202465409967231_2468988312614862848_n

Про це повідомляє Черкаська «Свобода».

– Як бачимо, зараз перед нами навіть не стоїть питання необхідності створення комунального підприємства, яке б забезпечило не тільки тролейбусні, а й автобусні перевезення містом. У нас є відповідь, яку нам дали приватні перевізники. Своїм шантажем вони вказали нам на негайну необхідність створення такого муніципального підприємства, – прокоментував Юрій Андрійович. – Тоді, насамперед, ми маємо забезпечити транспортне сполучення між тими районами, які найбільше потерпають від такого шантажу.

Це – Дахнівка, Митниця та в межах вулиці Максима Залізняка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #36 ЮЗР 17.11.2018 22:27
Цитую Jimmy:
Цитую ЮЗР:
Нафиг те автобусы? Лучше тролейбусы купите новые и проведите тролейбусную линию на Мытныце!!! По Гагарина-и в доль набережной!!!


А выезжать с Гагарина тролейбус где будет, на Холме Славы? Там очень узкая дорога и крутой подъём.
Там где и 10й выесжает ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #35 Хома 16.11.2018 20:18
Ботнар замicть транспорту пильнуе чи всi тротуари, площi у мicтi проданi торгашам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #34 ЮЗР 16.11.2018 19:34
Цитую Правдолюб:
Цитую ЮЗР:
Нафиг те автобусы? Лучше тролейбусы купите новые и проведите тролейбусную линию на Мытныце!!! По Гагарина-и в доль набережной!!!

А что делать тем, кто живет на Громова, Пастеровской, в Дахновке?

Это вопрос до Бондаренка! 5грн готовте.. Железяка здался Нику Маккейну 8) американ бой.. yes
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 ченчик 16.11.2018 17:36
Цитую Правдолюб:
Цитую ЮЗР:
Нафиг те автобусы? Лучше тролейбусы купите новые и проведите тролейбусную линию на Мытныце!!! По Гагарина-и в доль набережной!!!

А что делать тем, кто живет на Громова, Пастеровской, в Дахновке?

А як було у 1990році? Треба пригадати, бо маршруток тоді не було. Було кілька автобусних рейсів, а то все -тролейбуси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #32 ЮЗР 16.11.2018 17:07
Вниматие! В ЮЗР час назад начал ездить 29й 36й :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #31 ЮЗР 16.11.2018 16:39
Сегодня стоял на остановке Дружба народов ждал 10й тралик на Юга и подьесжает Спринтер микроавтобус типа Бесплатный (Химпас-Центр) и спрашивает:Кому до Центра? А сзади 7й тралик за ним.. :D Нафиг такой Цирк? ЛЮДИ ПО ГРОМОВА-ПАСТЕРОВСКОЙ отрезаны от транспорта,а эти катаются с траликом :o НЕУЖЕЛИ НЕЛЬЗЯ БЫЛО ТЕХ ВОЛОНТЁРОВ ОТПРАВИТЬ В ТЕ КРАЯ ГДЁ НЕТ ТРОЛЕЙБУСОВ??? Тупо так писец 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #30 Правдолюб 16.11.2018 16:19
Цитую ЮЗР:
Нафиг те автобусы? Лучше тролейбусы купите новые и проведите тролейбусную линию на Мытныце!!! По Гагарина-и в доль набережной!!!

А что делать тем, кто живет на Громова, Пастеровской, в Дахновке?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #29 ченчик 16.11.2018 15:59
А що було б, якби подібний страйк відбувся років 4-5 тому, коли тролпарк переживав критичні дні? І хто все таки прикупив нові тролейбуси і виплатив борги з зарплати водіям та кондукторам? Невже Одарич??? Чи хтось інший?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #28 Так ясно 16.11.2018 15:28
Цитую Юрій:
а ця гидота коли планує пустити ті автобуси, через два-три роки?! А до цього як бути? Якого беня місто повинне бути в заручниках?


Заручниками город стал благодаря перевозчикам, которые необоснованно хотят поднять плату за проезд. Это и есть та самая гидота о которой вы высказались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #27 черкащанин 16.11.2018 15:20
Хто б що не писав, але хочу сказати, що перевізники знахабніли. Їм би тільки доходи рахувати, а висунуті їм вимоги ігнорують. В маршрутці їздити - жах. Владі треба їм не підчинятися, а робити як вважають за потрібне. В цій сфері потрібна глобальна реформа.